Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2018 19:43
Forza Horizon 4 zachwyca. Pierwsza odsłona serii zbudowana z myślą o Xbox One X
3608V

Forza Horizon 4 zachwyca. Pierwsza odsłona serii zbudowana z myślą o Xbox One X

PlayGround Games szykuje dla nas kolejny, wyjątkowy festiwal. Pierwsze opinie o Forza Horizon 4 są bardzo pozytywne, więc gracze mogą szykować się na wyjątkowe wrażenia. 

PlayGround Games w końcu znalazło się w rodzinie Microsoftu i aktualnie deweloperzy pracują nad dwoma grami – kończą przygotowanie Forza Horizon 4 oraz rozpoczęli tworzenie dużego RPG-a w otwartym świecie.

E3 2018 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

DigitalFoundry miało podczas E3 dostęp do wersji demonstracyjnej Forza Horizon 4 i redakcja określa grę jako „naturalna ewolucję swojego poprzednika z mnóstwem nowych wizualnych funkcji i pomysłów na rozgrywkę”.

Gra to pierwsza odsłona serii, która została przygotowana od podstaw z myślą o Xboksie One X i właśnie z tego powodu na „najpotężniejszej konsoli w historii” gracze zapoznają się z tytułem w pełnym 4K, ze wsparciem HDR i przy 60 klatkach na sekundę.

Niestety, podczas E3 redakcje nie otrzymały dostępu do takich rozkoszy (brak HDR i tylko 30 fps), jednak nawet w takich warunkach trudno nie docenić wizualnej strony Forza Horizon 4 oraz oczywiście zmiennych pór roku.

Warto na pewno wspomnieć, że Forza Horizon 4 zaoferuje ponad 450 samochodów od ponad 100 licencjonowanych producentów. Twórcy obiecują największy i najbardziej zróżnicowany zestaw w serii Horizon, a jednocześnie z szeroką personalizacją znaną z serii Forza.

Źródło: YouTube.com

Tagi: forza horizon 4 Microsoft playground games xbox one