Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.06.2018 12:30
Skull and Bones. Kwadrans rozgrywki z E3 2018
690V

Skull and Bones. Kwadrans rozgrywki z E3 2018

Zwiastuny Skull and Bones były świetne na konferencji Ubisoftu, ale czy gra wytrzyma krytykę, gdy przyjrzeć się jej na spokojnie? Sprawdźmy to.

Ubisoft zabrał ze sobą demo Skull and Bones do Los Angeles. Dotychczas mogli się przy nim bawić tylkko dziennikarze. IGN przygotował dla graczy materiał, dzięki któremu można przyjrzeć się temu kawałkowi rozgrywki.

Skull and Bones na E3!

Wiadomo, że w Skull and Bones będziemy mogli zmodyfikować nasze okręty – bez problemu zmienimy osprzęt, czy też ster i nie będą to wyłącznie detale, ponieważ poszczególne elementy wpływają na zachowanie danej łajby. Ten element możecie sprawdzić w pierwszych minutach poniższego materiału.

Po "tuningu" okrętu pora wybrać się na szerokie morza, w poszukowaniu ofiar. Filmik pokazuje, jak gracz musi najpierw rozeznać się w sytuacji, korzystając z lunety, by następnie podjąć decyzję czy gra jest warta świeczki i czy w ogóle ma szansę na sukces w bezpośrednim starciu.

Sposoby walki są różne. W Skull and Bones nie będziemy tylko się ostrzeliwać z armat, ale również korzystać z masywnych taranów czy podejmować się abordażu (tutaj jednak osobiście nie powalczymy - starcie odbywa się automatycznie).

Wygląda to wszystko zaskakująco dobrze. Czekamy teraz na dokładną datę premiery

Tagi: e3 e3 2018 Skull and Bones Ubisoft