Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2018 22:47
Skull and Bones na E3! Zwiastun i gameplay pokazują piratów Ubisoftu
1213V

Skull and Bones na E3! Zwiastun i gameplay pokazują piratów Ubisoftu

Ubisoft zdecydował się opóźnić premierę Skull and Bones, jednak mogliśmy mieć pewność, że „francuskie statki” powrócą. Gra właśnie została zaprezentowana na nowym materiale, który powinien zachęcić do produkcji wszystkie wilki morskie.

Skull and Bones zostało zapowiedziane na ubiegłorocznym E3. Na konferencji zobaczyliśmy zwiastun, zerknęliśmy na rozgrywkę, ale w kolejnych miesiącach Ubisoft niezbyt często wspominał o grze. Tytuł zaprowadzi śmiałków w „Złoty wiek Piractwa”, jednak na produkcję musimy zaczekać, ponieważ premiera odbędzie się dopiero od 1 kwietnia 2019 do 31 marca 2020 roku.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Francuzi przywieźli do Los Angeles przyjemny zwiastun zapowiadający atrakcje. W Skull and Bones nie ma tak naprawdę bohaterów, ponieważ każdy gracz będzie musiał mierzyć się z innymi piratami, walczyć o złoto, a najlepszy przyjaciel może w kilka sekund zmienić się w największego wroga – w końcu wszyscy chcą zgarnąć wielkie skarby.

Postaw żagle i ruszaj na Ocean Indyjski pełen skarbów i fortuny. W tym nowym edenie jest tylko jedna zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Żeby trafić na szczyt piramidy pokarmowej, musisz mieć sojuszników. Ale uważaj, wśród złodziei nie ma mowy o honorze...

Twórcy pokazali również możliwość personalizacji statku – bez problemu zmienimy osprzęt, czy też ster i nie będą to wyłącznie detale, ponieważ poszczególne elementy wpłyną na naszą rozgrywkę.

Skull and Bones wygląda znacznie lepiej względem pierwszej prezentacji – singapurski oddział Ubisoftu nie traci czasu i zespół przygotowuje naprawdę intrygującą i sporą propozycję, która powinna zainteresować fanów żeglugi.  

Atakując wrogie okręty możemy zgarnąć potężne nagrody, które pozwolą nam dostosować swój okręt, jednak walka w Skull and Bones będzie wymagająca i bolesna, ponieważ z łatwością gracze mogą utracić swoje wielkie skarby. Podczas rozgrywki bez najmniejszego problemu skorzystamy z pomocy innych okrętów i wspólnymi siłami zatopimy przeciwników.

Deweloperzy podczas pokazu ujawnili Hunting Grounds, nową zawartość PvPvE (gracz kontra gracz kontra otoczenie), czyli specjalny wariant zabawy, w którym gracze będą żeglować po wielkiej mapie i otrzymają możliwość wchodzenia w interakcje z innymi napotkanymi śmiałkami lub po prostu zawalczą z SI.

Hunting Grounds w Skull & Bones przenosi gracza do wspólnego świata PvPvE, gdzie może on żeglować samotnie lub w ramach pirackiej drużyny, łupiąc na lukratywnych szlakach handlowych, walcząc z potężnymi imperiami, rywalizując z brutalnymi piratami i mierząc się ze zdradliwym oceanem. Nowa zawartość Hunting Grounds będzie dostępna obok trybu dla wielu graczy Disputed Waters, ujawnionego pierwotnie podczas E3 2017 oraz trybu Deadly Encounters. W trybie PvP (gracz kontra gracz) Disputed Waters, gracze tworzą dwie drużyny po pięć osób i walczą o bogactwa, zatapiają rywali oraz ostatecznie uciekają ze szponów zaciekłych łowców piratów. 

Czujecie się zaintrygowani? To wskakujcie na www.skullandbonesgame.com/register i wyraźcie chęć uczestnictwa w becie. Skull and Bones trafi na rynek w 2019 roku.

Tagi: e3 e3 2018 Skull and Bones Ubisoft