SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2018 15:02
Days Gone na konkretnej rozgrywce. Gameplay z E3
1677V

Days Gone na konkretnej rozgrywce. Gameplay z E3

Sony nie prezentowało Days Gone na konferencji w Los Angeles, ale przedstawiciele Sony Bend pojawili się na E3. Twórcy przywieźli na targi świeże demo, które pozwala spojrzeć na świat opanowany przez krwiożercze bestie.

Sony Bend nie ma specjalnego szczęścia. Sony zepchnęło grę na drugi plan i aktualnie japońska korporacja w głównej mierze promuje Spider-Mana, The Last of Us Part 2, Ghost of Tsushima, czy też nawet Death Stranding.

Days Gone na nowych materiałach. Zniszczony świat i dzikie bestie

Twórcy mimo to przyjechali na E3, gdzie została zaprezentowana jedna z misji. Główny bohater ma okazję zinfiltrować bazę przeciwników, a później… Dzieje się naprawdę sporo. Studio pewnie nie przez przypadek pokazuje akurat tę misję, bo jak wiadomo nawet najmniejsze decyzje w Days Gone mają wpływać na aktualne oraz długofalowe wydarzenia.

Pewną ciekawostką jest fakt, że Days Gone zaoferuje w pełni otwarty świat, który nie zostanie obładowany niepotrzebnymi ekranami wczytywania. Wszystkie przygotowane budynki można zwiedzić, wejść do nich i nigdy nie mamy natrafić na loading.

Możemy oczywiście podejrzewać, że część doczytywania zostanie ukryta przez przerywniki filmowe, ale nawet w takiej sytuacji trudno narzekać, bo już wcześniej autorzy zapowiedzieli stworzenie ogromnego świata przeładowanego misjami oraz najróżniejszymi aktywnościami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: