Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2018 17:16
Days Gone na nowych materiałach. Zniszczony świat i dzikie bestie
1478V

Days Gone na nowych materiałach. Zniszczony świat i dzikie bestie

Sony nie zdecydowało się na wielką prezentację Days Gone podczas E3, ale Japończycy nie zapominają o produkcji. Dzisiaj możemy rzucić okiem na nowe materiały, które pokazują bohatera oraz mnóstwo przeciwników.

Sony Bend od wielu lat rozwija Days Gone. Produkcja trafi na rynek 22 lutego 2019 roku i posiadacze PlayStation 4 powinni mieć ten tytuł na swoich radarach. Autorzy stawiają w tym wypadku na walki z hordami przeciwników.

Days Gone z datą premiery. Sony przedstawia kolejną grę przed E3

Wydawca nie poświęcił cennego czasu na Days Gone podczas konferencji w Los Angeles, ale Sony rozesłało do mediów świeżą paczkę screenów w jakości 4K. Materiały pozwalają zerknąć na między innymi bohatera oraz oczywiście licznych przeciwników.

Pojedynki z dzikimi bestiami mogą okazać się kluczem do sukcesu. Sony Bend ma nam przedstawić mroczny świat, w którym przetrwają wyłącznie najsilniejsi, jednak nie możemy zapomnieć, że gracze zmierzą się nie tylko z zombiakami, ale również innymi ludźmi.

Najnowsze materiały pozwalają również spojrzeć na świat, który choć potrafi zachwycić widokami, czy też światłem, to nie trudno przy tym docenić zniszczeń wyrządzonych przez dzikie bestie oraz pewnie nawet samych ocalałych.

Days Gone PlayStation 4 E3 2018

Tagi: Days Gone playstation 4 screeny Sony Bend