SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2018 20:14
Metro Exodus wygląda obłędnie. Gameplay w 4K
2394V

Metro Exodus wygląda obłędnie. Gameplay w 4K

Na taką bombę czekało wielu graczy. 4A Games w końcu zaprezentowało długi materiał prezentujący rozgrywkę z Metro Exodus. Gracze mogą spojrzeć na blisko 18 minut czystej rozgrywki, podczas której autorzy opowiadają o grze i różnych systemach.

Metro Exodus to jedna z mocnych produkcji przygotowanych na początek 2019 roku. Deep Silver podało datę premiery – posiadacze PlayStation 4, Xboksów One oraz komputerów osobistych zagrają już 22 lutego.

E3 2018 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

4A Games nie tylko zdecydowało się pokazać piękny, postapokaliptyczny świat, ale w zasadzie twórcy przedstawiają najważniejsze elementy Metro Exodus. W grze pojawią się wielkie, otwarty tereny, po których będziemy się swobodnie poruszać i wykonywać najróżniejsze zadania – już wcześniej autorzy potwierdzili, że regiony będą od siebie oddzielone. Bohater podróżuje po lokacjach za pomocą pociągu, więc jeśli zdecydujecie się opuścić jedną z miejscówek, to nie będziecie mogli już do niej wrócić.

Twórcy zmieniają zasady rozgrywki, ale nie zapominają o rozbudowanej opowieści. Metro Exodus oferuje oczywiście pełnoprawną, wciągającą historię, która zachęci graczy do eksploracji terenów i brania udziału w dodatkowych aktywnościach.

Na materiale zobaczycie również „rozwój” broni – autorzy pozwolą nam tworzyć giwery z najróżniejszych części i tym samym wpływać na między innymi siłę, celność, trwałość, czy też wielkość magazynku.

Zwróćcie uwagę na piękny świat i zniewalającą oprawę. Twórcy nie żartowali zapowiadając swoją największą i najpiękniejszą grę… Szykuje się tytuł, obok którego miłośnicy gatunku, czy też uniwersum Metro nie przejdą obojętnie. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: