Ghost of Tsushima na E3. Nowa gra twórców serii inFamous

Gry
4092V
Ghost of Tsushima na E3. Nowa gra twórców serii inFamous
Wojciech Gruszczyk | 12.06.2018, 04:41

Ekipa odpowiedzialna za serię inFamous przyjechała do Los Angeles. Sucker Punch prezentuje swoją nową markę, która od pierwszej zapowiedzi elektryzuje fanów Kraju Kwitnącej Wiśni. Poznajcie Ghost of Tsushima.

30 października 2017 roku zaprezentowano Ghost of Tsushima. Deweloperzy rozwijają grę od wielu lat i produkcja zmierza oczywiście wyłącznie na PlayStation 4.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Protagonista gry nazywa się Jim, a opowieść zaprowadzi śmiałków do Japonii w 1274 roku. Heros Ghost of Tsushima ma jeden cel – chce za wszelką cenę pokonać bezwzględnych oprawców, którzy opanowują tytułową wyspę.

Sucker Punch pozwoliło nam dzisiaj spojrzeć na głównego bohatera, który przechadza się po pięknym terenie. Samuraj w pewnym momencie wskakuje na konia i przejeżdża przez malowniczy teren… Gra wygląda OBŁĘDNIE i na uwagę na pewno zasługuje sceneria – ekipa od serii inFamous nie próżnuje!

W pewnym momencie bohater wjeżdża w las i napotyka na drodze uciekających mieszkańców… Po trzech sekundach dochodzi do walki, jednak heros eliminuje pierwszego oponenta jednym ciosem – walka jest krwawa, a jednocześnie bardzo efektowna.

Pojedynek kończy się spotkaniem z kobietą i następnie protagonista skrada się do świątyni – nawet w tym miejscu Ghost of Tsushima potrafi pozytywnie zaskoczyć, ponieważ bohater nie tylko wspina się na budynki, ale może również wykorzystać specjalną linę, która pozwala mu eksplorować lokację.

Ghost of Tsushima to brutalna gra, która zauroczy nas widokami, bo nawet na tej prezentacji mieliśmy okazję spojrzeć na kilka FANTASTYCZNYCH lokacji, które zostały przygotowane z głową – gra światła, kolorystyka, efekty…   

Źródło: własne

Komentarze (124)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper