Death Stranding z nowym zwiastunem. Hideo Kojima pokazuje swoje dzieło

Gry
4002V
Death Stranding z nowym zwiastunem. Hideo Kojima pokazuje swoje dzieło
Wojciech Gruszczyk | 12.06.2018, 04:42

Hideo Kojima już kilka tygodni przed E3 zapowiedział przygotowanie nowego materiału z Death Stranding. Japończyk ponownie pokazał produkcję, która wciąż jest dla nas wielką tajemnicą… Mimo wszystko – gra ma w sobie „to coś”.

Death Stranding zostało zaprezentowane na E3 w 2016 roku. Jest to pierwszy projekt Hideo Kojimy po odejściu z Konami. Twórca podpisał umowę z Sony na przygotowanie produkcji i teraz małymi krokami rozwija projekt, w którym nie zabraknie wielu znanych twarzy – Norman Reedus, Mads Mikkelsen, czy też Guillermo del Toro potwierdzili zaangażowanie w projekt.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Norman Reedus ponownie jest główną gwiazdą pracy Hideo Kojimy. Główny bohater przemierza kilka lokacji… Nosi zwłoki (?), przedziera się przez wodę, idzie po kolejnych miejscach, nosi przedmioty… Aż do utraty wszystkich sił.

Ponownie na materiale pojawia się motyw niewidzialnej bestii, przed którą Reedus ukrywa się z pewną kobietą. Protagonista ponownie ma okazję wykorzystać „dziecko”, które daje mu energię (?) i bohater może dzięki noworodkowi (?) zasilać urządzenie – za jego pomocą widzi przeciwników (?).

Na materiale pojawiają się dwie nowe aktorki – Lea Seydoux (m.in. „Spectre”, „Piękna i bestia”, „Lobster”, „Grand Budapeszt Hotel”) i Lindsay Wagner (m.in. „Samson”, „Rykoszet”, „Księżniczka Daisy”).

Chciałbym napisać, że wiemy już o Death Stranding wszystko, ale tak naprawdę Kojima nadal rzuca nam małą przynętę...

Źródło: własne

Komentarze (91)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper