Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2018 04:41
Spider-Man błyszczy na E3. Gameplay wygląda perfekcyjnie
3068V

Spider-Man błyszczy na E3. Gameplay wygląda perfekcyjnie

Człowiek-Pająk nawiedził Los Angeles. Insomniac Games musiało pojawić się na wystąpieniu Sony i właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na świeży materiał z produkcji znanego studia. To będzie jedna z najmocniejszych produkcji kolejnych miesięcy.

Insomniac Games otrzymało „pracę marzeń”. Do twórców przyszli przedstawiciele Sony, którzy zaproponowali deweloperom prace nad marką od Marvela – studio mogło stworzyć nową grę dla dowolnego bohatera. Ekipa odpowiedzialna za przygody Ratcheta nie ukrywa miłości do Parkera, więc wybór był w tym wypadku prosty.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Na konferencji Sony zobaczyliśmy czystą rozgrywkę, na której główny bohater znalazł się w więzieniu – na dobry początek eliminuje grupę więźniów i może w tym wypadku wykorzystać super atak.

Materiał pokazuje rywali – jest Electro, Rhino, Vulture czy też Scorpion. Protagonista bez najmniejszego problemu eliminuje zwykłych więźniów, jednak walka z superzłoczyńcą to już widowiskowy pojedynek. Heros w dynamiczny sposób przemieszcza się po mapie, stara się unikać ataków przeciwników, jednak nie przychodzi mu to z łatwością, bo w pewnym momencie mierzy się aż z pięcioma oponentami.

Gra wygląda wprost fantastycznie – miłośnicy Spider-Mana muszą zacierać rączki, ponieważ Insomniac Games tworzy opowieść, która zagwarantuje nam wiele przyjemnych wieczorów.  

Spider-Man od Insomniac Games zadebiutuje 7 września 2018 roku i produkcja będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4. Gracze mogą skusić się na edycję kolekcjonerską, która zawiera między innymi figurkę głównego bohatera.

Po pokazie zaprezentowano odrobinę rozgrywki w otwartym świecie:

Tagi: e3 e3 2018 insomniac games playstation 4 spider-man