Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.06.2018 22:37
The Division 2. Ubisoft prezentuje zwiastun nadchodzącego hitu
1449V

The Division 2. Ubisoft prezentuje zwiastun nadchodzącego hitu

Tom Clancy's The Division 2 jest jednym z największych tytułów, nad którymi obecnie pracuje Ubisoft. Francuzi postanowili poprawić błędy poprzednika, nieco zmienić klimat nowej odsłony i wrzucić nas na głęboką wodę.

Podczas konferencji Ubisoft przeszedł do prezentacji następcy jednej z najgłośniejszych swoich gier nastawionych na rozgrywkę sieciową.

Pierwsze The Division idealne nie było, ale o tym, że było złe też powiedzieć nie można. Szykowany na marzec przyszłego roku sequel zabierze nas w nowe regiony, przedstawi sporo zmian w mechanice oraz zaimponuje skalą swojego świata.

Poniższy zwiastun prezentuje się niezwykle okazale i pokazuje, że wydawca naprawdę podszedł do tematu bardzo solidnie. Mroczny klimat rozłamu wśród społeczeństwa, walka o przetrwanie, bezlitosny świat, w którym przy życiu zostaną tylko najcwańsi i najsilniejsi. Oto Waszyngton w The Division 2.

Jaka jest nasza rola w tej opowieści? Musimy obronić naród USA przed ostatecznym zarżnięciem się na dobre. Jeśli dacie radę, odwaga waszej garstki wybranych, zostanie zapamiętana na dobre.

Deweloperzy przewidują 3 wielkie DLC w postaci epizodów fabularnych z nową zawartością, którą dostaniemy za darmo!

Już dziś możecie zapisać się do testów beta i sprawdzić, jak sprawować się będą rajdy dla aż 8-osobowych drużyn.

Tagi: e3 2018 Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft