Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.06.2018 19:18
Shadow of the Tomb Raider. Lara rozrabia na efektownej rozgrywce
2320V

Shadow of the Tomb Raider. Lara rozrabia na efektownej rozgrywce

Shadow of the Tomb Raider jest jednym z najmocniejszych punktów tegorocznej listy premier Square Enix, dlatego też Japończycy mocno promują ostatnią odsłonę z aktualnej trylogii przygód pani archeolog.

Tegoroczne E3 jest dla Square Enix bardzo ważnym wydarzeniem, albowiem Kwadratowi przywieźli do Los Angeles całe mnóstwo swoich potencjalnych hiciorów. Jednym z nich jest oczywiście Shadow of the Tomb Raider.

Podczas swojej pierwszej od paru lat konferencji prasowej, wydawca zaprezentował nam intensywny materiał z rozgrywki ukazujący jak Lara Croft rozprawia się z wrogami w swojej najmroczniejszej, jak do tej pory, wyprawie.

Trzeba przyznać, że dzieje się tu całkiem sporo. Lara niczym Predator kasuje w dżungli swoich oponentów z cienia za pomocą łuku i gołych rąk, więc nieco się już wyrobiła w sztuce zabijania. Jeśli więc pokochaliście poprzednie odsłony cyklu, w tej odnajdziecie się jak ryba w wodzie.

Twórcy chwalą się największym hubem jaki kiedykolwiek stworzyli, licznymi grobowcami oraz wymagającymi misjami. Zapraszam do oglądania.

A oto rozgrywka w pięknym 4K!

Tagi: e3 2018 Eidos Montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix