Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2018 17:28
Halo Infinite może zostać podzielone na 2 gry. Halo 5 Guardians zmierza na PC
791V

Halo Infinite może zostać podzielone na 2 gry. Halo 5 Guardians zmierza na PC

Halo Infinite zostało oficjalnie zapowiedziane na dwie platformy, ale najwidoczniej 343 Industries pójdzie drogą Turn 10 Studios i na początek zaoferuje graczom odświeżoną odsłonę. W Sieci pojawiają się informacje dotyczące dwóch produkcji z serii Halo.

Turn 10 Studios przed wrzuceniem Forza Motorsport 7 na komputery osobiste, zdecydowało się na stworzenie Forza Motorsport 6: Apex, czyli testowej produkcji, która pozwoliła deweloperom dobrze poznać nową platformę.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Tą drogą może podążyć 343 Industries. Na witrynie Microsoftu została zaktualizowana podstrona z Halo 5 Guardians i teraz obok nazwy „Xbox One” pojawia się „Windows 10”. W sumie będzie to na pewno dobra rozgrzewka przed zaoferowaniem graczom wielkiej przygody w przyszłym roku.

Zdaniem redakcji Thurrott, Halo Infinite może zostać podzielone na dwie osobne produkcje, które oczywiście zaoferują inne wrażenia – na początku (końcówka 2019 roku) powinniśmy poznać kampanię, by w późniejszym terminie (2020 rok) na rynku pojawił się tryb sieciowy.

Odległa data premiery jest podobno spowodowana zupełnie nowym silnikiem – Microsoft zdecydował się na ten ruch, by mieć pewność, że kolejne odsłony serii będą prezentować kapitalną oprawę i zapewnią graczom wyjątkowe wrażenia.

Halo 5 Guardians PC

Źródło: https://www.thurrott.com/xbox/161172/details-upcoming-halo-release

Tagi: 343 Industries e3 e3 2018 halo Halo Infinite