Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2018 04:00
DOOM Eternal na E3! Bethesda rozwija krwawe uniwersum
2386V

DOOM Eternal na E3! Bethesda rozwija krwawe uniwersum

To nie koniec krwawych przygód od Bethesdy. Twórcy właśnie zapowiedzieli kolejną opowieść w uniwersum DOOM i z wielkim uśmiechem na ustach zapraszam wszystkich czytelników na przedstawione przez producenta materiały.

DOOM powrócił w blasku. id Software w 2016 roku przygotowało mocną i brutalną przygodę, która przypomniała graczom o największych atutach tej marki. Gra rozgrzała krew w żyłach wielu fanów shooterów, którzy po zakończeniu głównego wątku chcieli jednego – więcej. 

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

DOOM Eternal to kontynuacja DOOM z 2016 roku – za produkcję odpowiada id Software. Twórcy za pomocą produkcji chcą zadowolić fanów serii, bo to właśnie opinie społeczności były brane pod uwagę podczas kreowania tytułu.

Wróć do akcji jako Zabójca Zagłady, by dokonać zemsty na siłach piekielnych. Dostrój się do zupełnie nowej, pulsującej rytmem ścieżki dźwiękowej stworzonej przez Micka Gordona. Przedzieraj się poprzez wymiary, wykańczając nowe i klasyczne demony za pomocą nowych potężnych broni i umiejętności.

Niestety, pełna prezentacja gry odbędzie się dopiero 10 sierpnia sierpniu na QuakeConie, więc pewnie nie możemy liczyć na tegoroczną premierę. W Teksasie deweloperzy pokażą pierwszy gameplay.

Tagi: Bethesda doom doom 2 id Software