Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2018 23:34
Gears 5, Gears Tactics i Gears POP! 3 nowe gry
2608V

Gears 5, Gears Tactics i Gears POP! 3 nowe gry

Marka Gears of War żyje i najwidoczniej ma się naprawdę dobrze. Podczas konferencji Microsoftu zobaczyliśmy trzy nowe odsłony serii, które powinny spodobać się wiernym fanom Marcusa Fenixa. Poznajcie informacje dotyczące rozwoju serii!

Gears of War 4 trafiło na rynek w październiku 2016 roku, ale podobno już w tym czasie powstawała zupełnie nowa odsłona. 

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Pamiętacie plotkę o trzech nowych grach z serii Gears of War? To nie są już plotki. Powstaje Gears POP (mobilna produkcja), Gears Tactics (XCOM dla fanów Gearsów!) oraz nawet Gears of War 5! Największa odsłona w historii serii została przedstawiona na grubym zwiastunie i… Na materiale jest Marcus Fenix!

Gears 5 zapowiada się FANTASTYCZNIE. The Coalition przedstawi nam zupełnie nową opowieść, która już teraz wygląda wyśmienicie, ale oczywiście… Na przyjemności musimy zaczekać do przyszłego roku.

Główną bohaterką Gears 5 została Kait, która będzie podróżować przez największy i najpiękniejszy świat w historii serii Gears of War. Całą przygodę przejdziemy w kooperacji – na podzielony ekranie lub w Sieci! Twórcy obiecują rozdzielczość 4K Ultra HD z wykorzystaniem HDR i 60 klatek na sekundę!

Natomiast Gears Pop! to produkcja rozwijana z Funko (twórcy POPów), która trafi na urządzenia z systemami Android oraz iOS w 2019 roku. Microsoft zapowiada grę jako „doskonały kawałek mobilnego chaosu”.

Gears Tactics trafi wyłącznie na urządzenia z Windows 10 i jest to produkcja taktyczna, która zaoferuje pełnoprawną opowieść, a podczas rozgrywki otrzymamy możliwość tworzenia postaci, rozbudowywania broni i oczywiście zmierzymy się z wielkimi bossami.

Tagi: e3 e3 2018 Microsoft pc xbox one