Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2018 20:29
Unravel 2 oficjalnie! Zwiastun i gameplay prezentują kooperację
2472V

Unravel 2 debiutuje! Znamy cenę - gra tylko z kanapową kooperacją

Nie jest to pewnie największa niespodzianka EA Play, ale Yarny powraca! Bohater stworzony z czerwonej włóczki ma do opowiedzenia kolejną historię i jego najnowsza przygoda trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Unravel trafiło na rynek w lutym 2016 roku. Jest to produkcja szwedzkiego Coldwood Interactive AB, która w zależności od wersji zgarnęła oceny na poziomie 75-81%. Gra wyróżniała się intrygującym światem i ciekawymi zagadkami logicznymi.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Jeszcze przed EA Play 2018 poznaliśmy pierwszą niespodziankę Electronic Arts. Unravel 2 pojawiło się w bazie ESRB, więc mogliśmy mieć pewność, że gra zostanie szeroko zaprezentowana na wydarzeniu Elektroników. Teraz możemy spojrzeć na pierwszy materiał.

Gra oferuje pełną kooperację, jednak gracze bez najmniejszego problemu mogą poznać przygodę w pojedynkę. Oczywiście twórcy postarali się, by zainteresowani czerpali pełną przyjemność ze wspólnego przechadzania się po świecie.  

Największe zaskoczenie? Gra jest ukończona i właśnie debiutuje!

[Aktualizacja #1]

Unravel 2 kosztuje 84 zł, ale gra zawiera wyłącznie kanapową kooperację! Gra waży 3,3GB.

Kiedy odcinasz się od przeszłości, nawiązujesz nowe więzi. W Unravel Two stworzysz własnego Yarny’ego, a następnie zbudujesz relacje z innymi Yarnymi w trybie lokalnej kooperacji lub samodzielnie. Pielęgnuj przyjaźń i okazuj wzajemne wsparcie w trakcie wspólnych podróży.

Swoją historię zaczniesz w chłodnej i przytłaczającej krainie. Jednak w miarę podążania za zewem przygody wszystko wokół zacznie rozkwitać nowym życiem. Zanurz się we wciągającą opowieść pełną energii, żywiołowości i inspiracji – ale uważaj, są też potwory. Do każdego wyzwania podchodź z pozytywnym nastawieniem i bez lęku, aby rozbudzić świat wokół i odkryć nierozerwalną więź łączącą przyjaciół.

Tagi: e3 e3 2018 ea play unravel Unravel 2