Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2018 19:35
Phantom Doctrine na zwiastunie. Warszawski XCOM przedstawia historię
525V

Phantom Doctrine na zwiastunie. Warszawski XCOM przedstawia historię

Warszawiacy z CreativeForge Games jeszcze przed E3 postanowili zaprezentować graczom zwiastun swojej najnowszej produkcji. Phantom Doctrine czerpie garściami z między innymi najnowszych odsłon serii XCOM, ale Polacy wpadli na ciekawy pomysł, który wyróżnia ich grę na tle konkurencji.

Phantom Doctrine to turowa strategia wykreowana przez CreativeForge Games, studio wcześniej stworzyło między innymi Hard West. Twórcy przygotowują się do wielkiej premiery i jeszcze przed E3 opublikowali fabularny zwiastun.

Graliśmy w Phantom Doctrine - wciągająca fucha szpiega

Akcja Phantom Doctrine zaprowadzi śmiałków do 1983 roku, gdzie zainteresowani zostaną członkami tajnej organizacji zajmującej się globalnym spiskiem potężnej grupy, która chce przejąć kontrolę nad światem wywołując konflikty w różnych państwach.

Twórcy właśnie za pomocą najnowszego zwiastuna zarysowują wydarzenia, które nie będą wyłącznie dodatkiem do taktycznej zabawy, a opowieść w Phantom Doctrine ma prezentować wysoki poziom i zaoferować mocny klimat. Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na materiał, który potrafi zachęcić do gry, ponieważ producent przemyca tutaj kilka ciekawych scen – jako fan serii XCOM nie mogę przejść obojętnie obok tej rozgrywki.

Phantom Doctrine latem będzie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych – pojawienie się gry na konsolach to dla mnie pozytywne zaskoczenie, bo miałem wrażenie, że Polacy chcą na początku zaoferować przygodę wyłącznie graczom na PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CreativeForge Games Phantom Doctrine trailer zwiastun