Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2018 16:55
Halloween na zwiastunie! Nowa wizja horroru
838V

Halloween na zwiastunie. Nowa wizja horroru

Jeszcze w tym roku będziemy świadkami premiery kolejnego filmu z serii Halloween. Universal Pictures w końcu zaprezentowało pełny zwiastun, na którym możecie zobaczyć w akcji legendarnego zabójcę.

Halloween trafi do kin 19 października. Za produkcję odpowiada David Gordon Green, który miał okazję pracować nad takimi filmami jak „Joe”, „Droga przez teksas”, „Dziewczyny z krwi i kości”, czy też „Niezwyciężony”

The Girl in the Spider's Web na mocnym zwiastunie

Scenarzyści – Jeff Fradley, Danny McBride i David Gordon Green – przedstawią alternatywną wizję rzeczywistości, w której zostanie pominięta część wątków z ostatnich odsłon Halloween. To właśnie dzięki tej decyzji na ekranie zobaczymy między innymi Laurie Strode. W rezultacie powstaną teraz dwie „linie czasu” i najnowsza pomija wydarzenia z Halloween 4, Halloween 5, a nawet Halloween 6.

Opublikowany zwiastun w dobry sposób prezentuje historię i w sumie pozwala wyczekiwać na wiele krwawych momentów. To również dobre otwarcie do kontynuowania wątków, bo trudno mi uwierzyć, by tym razem udało się ostatecznie pokonać legendarnego zabójcę.

Czy to może się udać? Szczerze mówiąc mam ogromną nadzieję, że tak, bo jestem wiernym fanem horrorów, w których wielki facet idzie za kolejnymi potykającymi się o drzewa ofiarami… A seria Halloween oferuje mi od lat przyjemną rozrywkę.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: film halloween trailer zwiastun