Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2018 20:34
Stormland to nowa gra Insomniac Games
2264V

Stormland to nowa gra Insomniac Games

Twórcy serii Ratchet & Clank i najnowszej przygody Spider-Mana pracują nad kolejnym tytułem. Stormland został ujawniony na zwiastunie, który prezentuje koncepcję produkcji i pokazuje głównego bohatera.

Stormland to gra akcji w otwartym świecie przygotowana przez Insomniac Games wyłącznie dla Oculus Rift. Deweloperzy skupili się na stworzeniu wielkiego świata przepełnionego robotami oraz tajemnicami do odkrycia.

Dyrektor kreatywny Spider-Man zachwycony pracą zespołów first-party Sony

Insomniac Games już w ubiegłym tygodniu wspomniało o swoim nowym projekcie, a dzisiaj możemy spojrzeć na pełną prezentację Stormland. W tytule gracze będą podróżować po wielkim świecie jako maszyna, zbierać nowe części, a nawet pobudzać do życia kolejne roboty.

W Stormland na początku nasza postać zostanie zniszczona przez burzę nazwaną The Tempest i podczas podróży otrzymamy możliwość naprawy bohatera oraz rozszerzania jego umiejętności. Jednym z elementów rozgrywki będzie tworzenie prowizorycznych broni, które pozwolą wyeliminować kolejnych napotkanych przeciwników. Autorzy przygotowują pełnoprawną kampanię i tryb sieciowy.

Stormland zapowiada się na bardzo ambitną produkcję… I w sumie już teraz żałuję, że taka perełka trafi wyłącznie na jedną platformę. Premiera odbędzie się w 2019 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: insomniac games oculus oculus rift Stormland