Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2018 14:59
Mario Tennis Aces z Rafaelem Nadalem. Nintendo nie oszczędza
741V

Mario Tennis Aces z Rafaelem Nadalem. Nintendo nie oszczędza

Japończycy nie zamierzają zmarnować okazji i inwestują grubą gotówkę w promocję Mario Tennis Aces. Najnowsza produkcja z Marianem w roli głównej jest reklamowana przez jednego z najlepszych tenisistów w historii.

Mario Tennis Aces to kolejny tytuł zmierzający wyłącznie na Nintendo Switcha. Gra trafi na półki sklepowe 22 czerwca i Nintendo doskonale zdaje sobie sprawę z siły tej produkcji.

Mario Tennis Aces wygląda zdumiewająco dobrze. Zwiastun premierowy pokazuje kampanię, strzały i bohaterów

Nudny tenis z Marianem? Nie tym razem. Nintendo pozwoliło graczom sprawdzić Mario Tennis Aces i pierwsze opinie dotyczące produkcji są wyjątkowo pozytywne. Tytuł oferuje dynamiczne zmagania i pozwala na sieciowe turnieje, które zostały bardzo dobrze odebrane przez posiadaczy japońskiej konsoli.

Nie możemy przy tym zapomnieć, że Mario Tennis Aces to również pełnoprawna kampania, podczas której bohater będzie przemierzał kolejne krainy, wykonywał specjalne zadania, walczył z bossami i rozwijał swoje umiejętności.

Nintendo doskonale zdaje sobie sprawę, że Mario Tennis Aces może okazać się cichym zwycięzcą miesiąca, więc firma nie oszczędza na promocji. W najnowszym spocie możecie zobaczyć Rafaela Nadala, który jest jednym z najlepszych tenisistów w historii – Hiszpan jest zwycięzcą 16 turniejów wielkoszlemowych, a także jest mistrzem olimpijskim.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mario Tennis Aces trailer zwiastun