Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2018 20:30
Mario Tennis Aces wygląda zdumiewająco dobrze! Zwiastun premierowy pokazuje kampanię, strzały i bohaterów
813V

Mario Tennis Aces wygląda zdumiewająco dobrze. Zwiastun premierowy pokazuje kampanię, strzały i bohaterów

Nintendo zdecydowało się przypomnieć światu o Mario Tennis Aces. Gra otrzymała premierowy zwiastun, który w zasadzie przedstawia grę. Autorzy za pomocą materiału uczą nas podstaw rozgrywki, prezentują bohaterów, czy też pozwalają spojrzeć na zmagania.

Mario powróci na nasze konsole już 22 czerwca. Do premiery pozostał ponad miesiąc, ale już dzisiaj otrzymaliśmy premierowy zwiastun, który ma jednak ważne zadanie. To za jego pomocą gracze zrozumieją ideę Mario Tennis Aces.

Fortnite coraz bliżej Nintendo Switch. Znamy deweloperów

Japończycy zdecydowali się na kompletną prezentację Mario Tennis Aces. Materiał jest przeładowany rozgrywką, która uczy podstaw, pokazuje strzały, grę w defensywie, specjalne super ataki, czy po prostu pozwala spojrzeć na bohaterów.

Ciekawie prezentuje się kampania – tutaj dostaliśmy mały zarys wydarzeń, w których bohaterowie muszą poradzić sobie z „zarazą?”. Mario tym razem zmierzy się z wieloma przeciwnikami, czy też wyzwaniami, by uratować swojego brata.

Wielu graczy może zainteresować się sieciowymi turniejami, dzięki którym bez problemu zawalczymy z innymi zawodnikami, a za uczestnictwo w zabawie możemy zgarnąć dodatkowe postacie, czy też stroje dla bohaterów.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap