Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2018 20:42
Star Wars: Battlefront 2 z nową zawartością. DICE ujawnia szczegóły
1238V

Star Wars: Battlefront 2 z nową zawartością. DICE ujawnia szczegóły

DICE przygotowuje się do wielkiej prezentacji Battlefield 5 na EA Play, jednak Szwedzi nie mogą zapomnieć o Star Wars: Battlefront 2. Produkcja w świecie Gwiezdnych Wojen otrzyma wkrótce kolejną, darmową zawartość.

Szwedzkie studio przygotowało drugi pakiet zawartości inspirowany filmem "Han Solo: Gwiezdne wojny – historie". Nowe rozszerzenie będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych już 12 czerwca.

Star Wars: Battlefront 2 z Hanem Solo. DICE zapowiada nową zawartość

Twórcy w maju zabrali zainteresowanych do pałacu Jabby na Tatooine, czy też wprowadzili nowy tryb rozgrywki, ale był to dopiero początek przyjemności przygotowanych ze względu na film z Hanem Solo. Tak prezentuje się nowa zawartość:

  • Nowa mapa – kopalnia coaxium na Kessel – Zapuść się w głąb kopalni w jednym z trybów gry – szaleńczej rundzie „Potyczki”, taktycznych „Zmaganiach bohaterów”, pojedynku „Bohaterów i złoczyńców” albo zupełnie nowym trybie „Konwoju”.
  • Tryb Konwoju – powraca tryb tak popularny w dodatku do gry Zewnętrzne Rubieże poprzedniej odsłony Star Wars: Battlefront. W ramach konwoju grupa infiltrująca musi zdobyć i uciec z drogocennym ładunkiem, odpierając jednocześnie siły wroga.
  • Sokół Millenium Lando – zabierz frachtowiec w obroty nim Han go wygra w Sabaka.
  • Nowe odsłony bohaterów – wyrusz na polu bitwy w niezwykłym stylu i w pełni wciel się w rolę dzięki nowym wyglądom dla Hana Solo, Chewbakki czy też Lando Calrissiana! 

Najciekawiej z tej listy zapowiada się nowy-stary wariant zabawy, w którym grupa atakująca musi zdobyć i uciec z drogocennym ładunkiem, a jednocześnie zadaniem zawodników jest odpieranie siły wroga. Deweloperzy pozwolą graczom wykorzystać nowe stroje Hana Solo, które zostały przygotowane na podstawie najnowszego filmu.

To oczywiście nie koniec atrakcji – 9 czerwca podczas EA Play zostaną ujawnione kolejne szczegóły dotyczące rozwoju gry.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: DICE dlc dodatek Electronic Arts rozszerzenie Star Wars: Battlefront II