Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2018 19:23
Star Wars: Battlefront 2 z Hanem Solo. DICE zapowiada nową zawartość
715V

Star Wars: Battlefront 2 z Hanem Solo. DICE zapowiada nową zawartość

DICE zaprezentowało ostateczne informacje dotyczące drugiego sezonu zmagań na serwerach Star Wars: Battlefront 2. Tematem przewodnim jest oczywiście Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, czyli najnowsza produkcja przygotowana przez Rona Howarda.

Szwedzi zdecydowali się na pełne odświeżenie Star Wars: Battlefront 2. Gra otrzymała nowy system progresji, a jednocześnie deweloperzy wciąż pracują nad dodatkową zawartością. Najnowsze pliki zadebiutują na trzech platformach w przyszłym tygodniu.

Star Wars: Battlefront II z kompletnymi zmianami. DICE przebudowuje grę od podstaw

15 maja na serwery Star Wars: Battlefront 2 zawita drugi sezon zmagań, którego tematem przewodnim jest oczywiście Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Film w reżyserii Rona Howarda trafi do polskich kin 25 maja, więc gracze mogą przygotować się na zabawę w tytule DICE.

Studio przygotowało następujące elementy:

  • Odwiedzą ponownie Pałac Jabby w trybach „Potyczka", „Zmagania bohaterów" i „Bohaterowie i złoczyńcy”. Gracze będą mogli udowodnić, który z nich jest najlepszy w zakamarkach i zaułkach domostwa Jabby. 
  • Zagrają w nowy tryb zmagań bohaterów – w tym wielorundowym trybie eliminacji gracze będą mogli przeciwstawić sobie ulubione duety w walce dwa na dwa rodem z trybu bohaterów i złoczyńców. Han Solo i Chewbacca przeciw Bobie Fettowi i Bosskowi? Yoda i Rey przeciw Vaderowi i kapitan Phasmie? Gracze skonfrontują swój spryt i zmysł taktyczny, a po wygranej rundzie staną przed wyborem innego duetu.
  • Ubiorą się stosownie – gracze zmienią wygląd swoich postaci na nowy (dostępny za kredyty i kryształy), inspirowany pierwszymi scenami filmu Gwiezdne Wojny™: Powrót Jedi™: Lando Calrissian wygląda niechlujnie w swoim przebraniu strażnika na skifie, zaś udźwiękowiona na nowo Leia Organa nosi strój łowcy nagród Boushha.
  • Udoskonalą swoje umiejętności pilotażu w spersonalizowanym trybie arcade myśliwców – wsłuchujemy się w głosy społeczności i dodajemy do Star Wars Battlefront II spersonalizowany tryb arcade. Fani będą mogli szlifować swoje umiejętności w kokpitach myśliwców ze wszystkich er – zmieniać X-wingi Rebelii w gwiezdny pył swoim TIE/LN, by po chwili wskoczyć do Sokoła Millenium i zataczać kółka wokół wrogich myśliwców.

Najciekawiej na pewno zapowiada się nowy, choć odrobinę znajomy tryb, a dodatkowo pewnie wielu graczy chętnie pobiega po kolejnych mapach – oczywiście wszystkie elementy trafią do nas za darmo. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dice Electronic Arts star wars: battlefront ii