Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2018 16:01
World of Tanks: Mercenaries na konsolach. Nadciąga wielka ewolucja z największym rozszerzeniem w historii
1115V

World of Tanks: Mercenaries na konsolach. Nadciąga wielka ewolucja z największym rozszerzeniem w historii

Wargaming właśnie zapowiedział największe rozszerzenie w historii World of Tanks. Produkcja wprowadzi śmiałków w zupełnie nową rzeczywistość, która w prosty sposób określi popularne czołgi w konsolowym wydaniu. Poznajcie szczegóły.

World of Tanks: Mercenaries zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One, Xboksach 360 już 26 czerwca. Od tego dnia będzie dostępna na konsolach aktualizacja 4.5, która wprowadzi erę najemników. Za pomocą rozszerzenia deweloperzy zaproponują graczom nową rzeczywistość, w której historia potoczyła się zupełnie innym torem.

World of Tanks i Gianluigi Buffon. Bramkarz ambasadorem włoskiej linii czołgów

Wielkie zmiany w konsolowym World of Tanks. Mercenaries wprowadzi alternatywną wizję świata, w której niekończące się konflikty podzieliły świat, a rozpad wielkich mocarstw doprowadził do destabilizacji u szczytu władz i w rezultacie żołnierze oraz cywile zdecydowali się walczyć o własne interesy.

Do produkcji trafi zupełnie nowy „naród” najemników, który będzie posiadał własne drzewko technologiczne, a nawet własne pojazdy. Maszyny frakcji zostały przygotowane z części czołgów odzyskanych z różnych nacji. Na dobry początek otrzymamy dostęp dopięciu pojazdów, jednak w kolejnych tygodniach lista metalowych demonów zostanie poszerzona.

Deweloperzy przygotowali kampanię PvE zatytułowaną The Heist, która wprowadzi graczy do rzeczywistości World of Tanks: Mercenaries. Twórcy zapowiadają opowieść następującymi słowami:

 „Ta pełna akcji przygoda, opowiadająca o szpiegostwie, napięciu z bronią nuklearną w tle, jak i podnoszących poziom adrenaliny potyczkach czołgów, traktuje o zbieraninie mechaników zakontraktowanych do przygotowania najazdu na tajną placówkę, wykonania planu i ucieczki. Ich misją jest kradzież radioaktywnych materiałów dla klienta, który ma ambicję uzbroić się w atomowy arsenał, ale losy załogi wkrótce potoczą się tak, że stanie się zdana na łaskę połączonych sił Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego. Gracze mogą podjąć wyzwanie doprowadzenia tej opowieści do finału samodzielnie (jak prawdziwy najemnik) lub zaprosić przyjaciela na pełną akcji kooperacyjną sesję multiplayer w sieci.”

Zainteresowani mogą również liczyć na wielkie zmiany w całej rozgrywce, czy też nawet na nowe mapy do trybu sieciowego. Wargaming zapowiedział cotygodniowe aktualizacje Mercenaries, dzięki którym gra zostanie znacząco rozbudowana.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: wargaming World of Tanks world of tanks: mercenaries