Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2018 20:30
World of Tanks i Gianluigi Buffon. Bramkarz ambasadorem włoskiej linii czołgów
738V

World of Tanks i Gianluigi Buffon. Bramkarz ambasadorem włoskiej linii czołgów

Wargaming zdecydował się wytypować bardzo ciekawą postać na ambasadora włoskich czołgów z World of Tanks. To Gianluigi Buffon znalazł się na najnowszym zwiastunie produkcji i piłkarz Juventusu w ciepłych słowach wypowiada się o mocarnych maszynach.

World of Tanks jest wciąż rozwijane. Gra zadebiutowała pierwotnie w 2010 roku, ale autorzy w ostatnich dniach przeskoczyli na nowy silnik (PC) i teraz wprowadzają kolejne maszyny do gry. Zainteresowani sprawdzą włoskie czołgi.

World of Tanks: War Stories z nowymi historiami. Tylko na konsolach

Gianluigi Buffon został dowódcą włoskich maszyn. Jako ambasador produkcji miał okazję pojawić się na najnowszym materiale wideo, a nawet powiedział kilka słów na temat tytułu:

„Zawsze na swej drodze znajdziesz nowe wyzwania, ale Twoi koledzy z drużyny są po to, aby Cię wspierać. Mając dodatkowo kilka czołgów za sobą, sprawy zdają się znacznie łatwiejsze. Jeśli jesteś gotowy, jeśli masz to, co trzeba – dołącz do mnie w World of Tanks!”

Jeśli sądzicie, że World of Tanks i piłka nożna to dość nietypowe połączenie, to zgadza się z Wami Anton Pankov, dyrektor wydawniczy World of Tanks, który jednak potrafi znaleźć pewne „połączenia:

„Na pierwszy rzut oka futbol i World of Tanks to osobliwe połączenie… Bez różnicy czy grasz 15 na 15 w naszą grę czy 11 na 11 w piłkę i tak chodzi o współpracę w drużynie. Musisz mieć chłodną głowę, dobrze dobraną taktykę i strategię aby wygrać. To jest sedno obu gier i dlatego Gianluigi Buffon naturalnie pasuje, aby uczcić premierę włoskich czołgów.”

Gracze mogą teraz sprawdzić nową linię technologiczną, odkrywać kolejne maszyny, a podczas tej podróży Buffon będzie Wam pomagał. Zainteresowani odkryją 11 świeżych czołgów:

„Na pierwszych poziomach czekają szybkie, lekko opancerzone maszyny, których mobilność może zaskoczyć nieuważnego przeciwnika. Maszyny ze środka drzewka technologicznego zyskują na sile ognia i ochronie przeciwko wrogom. Na najwyższych poziomach czekają najsilniejsze czołgi zaprojektowane po II wojnie światowej. Na szczególną uwagę zasługuje unikatowa dla tych maszyn nowa mechanika ładowania. Jest to połączenie bębna z systemem jednostrzałowym. Po wystrzeleniu, bęben rozpoczyna przeładowanie. Im więcej pocisków jest załadowanych, tym szybciej jest ładowana pusta część magazynka. Załadowanie pierwszego pocisku trwa najdłużej, każdego kolejnego coraz krócej. Jeśli nastąpi wystrzał zanim pocisk zostanie w pełni załadowany, przeładowanie jest przerywane i rozpoczyna się od nowa. Odpowiednie wykorzystanie tej nowej mechaniki w grze może dać przewagę na polu bitwy”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: pc wargaming World of Tanks