Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2018 18:58
Cyberpunk 2077 na E3 z wielką prezentacją, a CD Projekt rejestruje znak towarowy
4553V

Cyberpunk 2077 na E3 z wielką prezentacją, a CD Projekt rejestruje znak towarowy

Impreza w Los Angeles będzie wyjątkowa dla wszystkich fanów produkcji CD Projekt RED. Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej odnotował znak towarowy Cyberpunk 2077, a kolejna redakcja potwierdza wielką prezentację tytułu.

CD Projekt RED nie zamierza dłużej patrzeć na Wiedźmina 3: Dziki Gon. Najwyższy czas rozpocząć nowy rozdział w historii studia i właśnie na zbliżającym się E3 zobaczymy nową produkcję Polaków.

CD Projekt wciąż rośnie. Rekordowe wyniki na giełdzie przed prezentacją Cyberpunk 2077

Firma 4 czerwca wysłała do Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej wniosek dotyczący nazwy Cyberpunk 2077, który nie tylko jest związany z grą, ale również możemy oczekiwać gadżetów – biżuteria, medaliony, przywieszki do kluczy, plakaty, naklejki, książki, komiksy, czasopisma, torby, portfele, figurki, czy też najróżniejsze ubrania.

Znak towarowy zastrzega również elementy związane z sieciowymi usługami, ale nie jest to pierwszy sygnał, który pozwala sądzić, że Cyberpunk 2077 otrzyma elementy związane z multiplayerem.

Jednocześnie redakcja Gematsu.com potwierdza wcześniejsze doniesienia – CD Projekt RED zaprasza dziennikarzy na godzinną prezentację i choć w zgłoszeniu nie pojawiają się konkrety dotyczące gry, to jednak niektóre redakcje miały usłyszeć o pokazie „sci-fi RPG”.

To jak… Zwiastun na jednej z większych konferencji (Microsoft/Sony?)? A jednocześnie duża prezentacja za zamkniętymi drzwiami?

Źródło: https://gematsu.com/2018/06/cyberpunk-2077-trademarked-ahead-of-e3-2018

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 e3 e3 2018