Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2018 17:36
Orange is the New Black 6. Data premiery i zajawka nowego sezonu
878V

Orange is the New Black 6. Data premiery i zajawka nowego sezonu

Netflix potwierdził ostateczną informację dotyczącą szóstego sezonu Orange is the New Black. Znane bohaterki już wkrótce powrócą i widzowie mogą przygotować się na mocną opowieść przepełnioną charyzmatycznymi postaciami.

Orange is the New Black to jedna z wizytówek platformy Netflix. Serial zadebiutował 11 lipca 2013 roku i od tego czasu widzowie zobaczyli pięć sezonów, które łącznie zaoferowały 65 odcinków. Platforma w każdym roku publikuje po 13 epizodów.

3% od Netflix z 3 sezonem. Teaser potwierdza odległą datę premiery

Nie inaczej będzie w 2018 roku. Netflix właśnie potwierdził emisję szóstego sezonu, którego premiera odbędzie się 27 lipca i na dobry początek otrzymaliśmy krótką zajawkę wydarzeń – jeśli macie pewne zaległości w odcinkach, to lepiej nie oglądajcie poniższego materiału.  

To w zasadzie mały teaser, który jednak zdradza ważny wątek z ostatniej opowieści… Choć mam wrażenie, że nie będzie to wielkie zaskoczenie nawet dla widzów, którzy muszą przed debiutem przysiąść i zapoznać się z historią z Litchfield.

Orange is the New Black musi cieszyć się naprawdę dobrą oglądalnością, bo jest to w zasadzie jedna z nielicznych serii platformy, która jest systematycznie rozwijana.

Tagi: data premiery Netflix Orange is the new Black serial