Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2018 18:24
Ralph Demolka 2 z księżniczkami Disneya, Iron-Manem i szturmowcami na zwiastunie
1762V

Ralph Demolka 2 z księżniczkami Disneya, Iron-Manem i szturmowcami na zwiastunie

Ralph Demolka i Wandelopa von Cuks już wkrótce zaproszą wszystkich na zwiedzanie Internetu. Ich najnowsza opowieść otrzymała właśnie drugi zwiastun, który pozwala spojrzeć na ciekawe połączenie przygody z wielkimi markami. 

Ralph Demolka trafił do polskich kin w styczniu 2013 roku. Stworzenie animacji pochłonęło 150 mln dolarów, ale film zarobił ponad 471 mln dolarów i zgarnął między innymi nagrodę Critics’ Choice – najlepszy film animowany 2013 roku.

Deadpool 2. Reżyser broni się przed zarzutami o seksizm

Premiera „Ralph Demolka w internecie” odbędzie się w Polsce dopiero 11 stycznia 2019 roku i jest to naprawdę paskudna wiadomość, bo animacja zadebiutuje w większości krajów w okolicach 20 listopada. Podobny problem widzieliśmy w przypadku pierwszej odsłony, ale szkoda, że Polacy ponownie będą musieli czekać.

Najnowszy zwiastun jest dość wymowny – druga przygoda Ralpha Demolki będzie połączona z wieloma uznanymi markami i w rezultacie już teraz widzimy sporą „rolę” księżniczek Disneya, a mam szczerą nadzieję, że na swoje „5 minut” zasłużą również superbohaterowie – na materiale możecie zobaczyć Iron-Mana.

Głównym bohaterem opowieści będzie ponownie Ralph Demolka, czyli antagonista gry „Felix Zaradzisz”, którą dobrze poznaliśmy w pierwszym filmie. Na ekranie na pewno nie zabraknie również Wandelopy von Cuks, czyli jednej z zawodniczek wyścigowego tytułu „Mistrz Cukiernicy”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Ralph Demolka ralph demolka w internecie trailer zwiastun