Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 01.06.2018 13:37
Destiny 2. Twórcy pokażą, co czeka nas w drugim roku życia gry
699V

Destiny 2. Twórcy pokażą, co czeka nas w drugim roku życia gry

Niezależnie od tego, czy już zapomnieliście o Destiny 2, czy też wciąż z wiarą szukacie upragnionego lootu, Bungie się nie poddaje w stałym ulepszani swojej produkcji. Trzeba przyznać, że przed nimi jeszcze sporo roboty. W przyszłym tygodniu przekonamy się, co dla nas szykują w nadchodzących miesiącach.

Nie ma się co oszukiwać. Destiny 2 to wielki niewypał i dla niektórych nienawidzenie tej gry to styl życia. Bungie stara się naprawiać i ulepszać swoje dzieło. Idzie im jak po grudzie, ale kolejny rok życia produkcji może wreszcie będzie dla nich bardziej łaskawy.

Destiny 2 - Warmind - recenzja dodatku. Światełko w tunelu

O ile w przypadku pierwszych dwóch dodatków (Klątwa Ozysysa/Curse of Osiris i StarategOS/Warmind) wielu graczy udało się doń przyciągnąć, ze względu na zakupioną wcześniej przepustkę sezonową, tak już kolejne, duże rozszerzenie oraz cały plan na następny rok będą prawdopodobnie decydujące dla gry i - kto wie - być może przyszłości Bungie.

Z tego względu amerykanie już szykują się do ofensywny informacyjnej. Na swoim koncie na Twitterze zamieścili wiadomosć, wg. której o 5 czerwca o 18 naszego czasu odbędzie się livestream na Twitchu, w którym developerzy pokażą, co mają w zanadrzu na kolejne 12 miesięcy.

Możemy się spodziewać informacji o zmianach w mechanice, nowościach oraz kolejnej zawartości. Być może ujawnione zostaną pierwsze detale dotyczące nadchodzącego, dużego dodatku. Jak pamiętamy, dokładnie rok po premierze Destiny 1, Bungie wypuściło rozszerzenie The Taken King, które w niesamowity sposób odmieniło grę i spotkało się z ogromnym entuzjazmem. Miejmy nadzieję, że tak będzie i tym razem.

Jeśli więc wciąż trwacie przy przy Destiny 2, to warto być może poświęcić czas na obejrzenie transmisji.

Tagi: Activision Bungie comet Destiny 2