Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2018 20:01
Powstanie Fallout 76 i historia Bethesda Game Studios - nadciągają 2 dokumenty
800V

Powstanie Fallout 76 i historia Bethesda Game Studios - nadciągają 2 dokumenty

W kolejnych tygodniach fani gier Bethesdy nie będą się nudzić. W Sieci zostanie udostępniony dokument dotyczący głównego oddziału firmy, a jednocześnie gracze mogą liczyć na konkretny materiał prezentujący powstanie Fallout 76.

Fallout 76 to jedna z największych niespodzianek ostatnich dni. Bethesda zdecydowała się jeszcze przed E3 wspomnieć o tytule, który zostanie szeroko zaprezentowany podczas targów w Los Angeles. Możecie mieć także pewność, że tuż po imprezie poznamy materiał przepełniony konkretami z produkcji tajemniczego projektu.

Fallout 76 zapowiedziany! Mamy pierwszy zwiastun

Redakcja Noclip postanowiła opublikować zapowiedź dwóch dokumentów. Dziennikarze mieli okazję pojawić się w Bethesda Game Studios, czyli w głównym oddziale, który odpowiada za między innymi The Elder Scrolls III: Morrowind, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Fallout 3, The Elder Scrolls V: Skyrim, Fallout 4 oraz właśnie Fallout 76.

W rezultacie widzowie otrzymają dostęp do dwóch materiałów. Pierwszy przedstawi historię Bethesda Game Studios, a drugi pozwoli dokładnie poznać ich najnowszą produkcję. Dziennikarze rozmawiali z kilkunastoma pracownikami i przedstawią konkrety dotyczące prac, inspiracji, świata, czy też systemów.

Początek przyjemności zatytułowany „The History of Bethesda Game Studios” zostanie opublikowany 5 czerwca, a „The Making of Fallout 76” zostanie wrzucony na YouTube’a dokładnie 12 czerwca. Data materiału z nowego Fallouta nie jest oczywiście przypadkowa – będzie to tuż po prezentacji gry na E3.

PS. Zerknijcie na kapitalne „figureczki” zaprezentowane w 27 sekundzie zwiastuna…

Źródło: YouTube.com

Tagi: