Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2018 17:06
Super Drags to nowy serial animowany Netflix. Zobaczymy superbohaterów drag queen
1342V

Super Drags to nowy serial animowany Netflix. Zobaczymy superbohaterów drag queen

Netflix opublikował krótką zajawkę nowej animacji, która jeszcze w tym roku zadebiutuje na platformie. Jest to kolejna, brazylijska produkcja i to właśnie twórcy postanowili ujawnić szczegóły Super Drags.

Netflix systematycznie tworzy własne produkcje, które trafiają do widzów z całego świata. Platforma zamierza oferować bardzo różnorodną zawartość, więc obok filmów, seriali oraz dokumentów, coraz częściej słyszymy o animacjach dla dorosłych.

The Magic Order od Netflix. Firma zaprosi widzów do czytania komiksów

Super Drags to właśnie „bajka” przeznaczona dla dojrzałych odbiorców, za którą odpowiadają Anderson Mahanski, Fernando Mendonça oraz Paulo Lescaut, a producentem zostało Combo Studio. Będzie to pierwsza brazylijska animacja przygotowana wyłącznie dla Netflix, która w drugiej połowie roku trafi do widzów w 190 krajach.

Autorzy przygotowują pięć odcinków, które opowiedzą o trójce młodych mężczyzn, którzy za dnia pracują w centrum handlowym, by nocą zakładać gorsety i walczyć z przestępcami jako drag queen. Jak podaje brazylijski oddział Netflix – bohaterowie uwalniają swoje wewnętrzne divy, by wcielić się w Lemon Chiffon, Cran Sapphire oraz Crimson Scarlet.

Aktualnie możemy spojrzeć jedynie na krótką zajawkę, jednak akcja promocyjna Super Drags powinna ruszyć już wkrótce.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap