Borderlands zmierza na PlayStation 4, Xbox One i ponownie na PC

Gry
2249V
Borderlands zmierza na PlayStation 4, Xbox One i ponownie na PC
Wojciech Gruszczyk | 31.05.2018, 13:37

2K Games zamierza przypomnieć światu o marce Borderlands. Zanim jednak otrzymamy pełnoprawną kontynuację, firma pozwoli odświeżyć pamięć i ponownie zapoznać się z pierwszą odsłoną serii. Tak przynajmniej twierdzą Koreańczycy.

Take-Two wspominało o powrocie wielkiej marki. Nowa produkcja „znanej serii 2K Games” miała zadebiutować do 31 marca 2019 roku, ale wydawca zdecydował się opóźnić premierę. Według wielu przecieków w tym wypadku firma opóźniła premierę Borderlands 3.

Take-Two opóźnia premierę „bardzo oczekiwanej gry” na 2020 rok

Wiele na to wskazuje, że 2K Games pozwoli nam zapoznać się z jeszcze jedną pozycją przed oczekiwaną „Trójką”. Koreańska witryna przydzielająca rating produkcjom postanowiła wspomnieć o powstaniu Borderlands: Game of the Year Edition.

Odpicowany tytuł ma trafić na PlayStation 4, Xboksa One i ponownie na komputery osobiste, więc możemy się spodziewać, że wydawca zatrudnił zewnętrzną firmę do podciągnięcia grafiki oraz wrzucenia do jednego pudełka wszystkich dodatków.

Na konkretną zapowiedź musimy pewnie zaczekać do E3 i nie będzie dla mnie wielkim zaskoczeniem, gdy jednocześnie pierwszy raz zobaczymy Borderlands 3. Pełnoprawny zwiastun może zapowiedzieć debiut w drugiej połowie 2019 roku.

Źródło: https://wccftech.com/borderlands-game-of-the-year-edition-rated/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper