Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 31.05.2018 12:20
E3 2018. Sony pokaże na swojej konferencji Splinter Cell Apocalypse i Devil May Cry 5?
1894V

E3 2018. Sony pokaże na swojej konferencji Splinter Cell Apocalypse i Devil May Cry 5?

Łajba o nazwie "E3 2018" niedługo dobije do brzegu, ale już teraz zaczyna przeciekać niczym ser szwajcarski. Własnie pojawiły się doniesienia o tym, co zostanie pokazane podczas konferencji Sony. Lista jest długa i smakowita.

Do E3 jeszcze niecałe dwa tygodnie, a my już siedzimy jak na szpilkach i wyczekujemy upragnionych gier oraz ogłoszeń.

Focus Home Interactive zdradza plany na E3

Z różnych stron pojawiają się różne ciekawe przecieki. Tym razem listą gier, które mają być rzekomo pokazane na konferencji PlayStation, podzielił się na twitterze Miguel Lozada z Elgato Gaming. A jest ona obfita w takie kąski jak Devil May Cry 5, nowy Splinter Cell czy remake ukochanego przez wszystkich Resident Evil 2 albo Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Poniżej możecie zerknąć na fotografię, którą Miguel wrzucił w swoim tweecie:

Lista robi wrażenie, prawda? Nie zapominajmy jednak, że to zwykła kartka papieru, którą spreparować można w parę minut. Poza tym doniesienia te stoją w sprzeczności do wcześniejszych przecieków mówiących o tym, że na prezentacji japońskiej korporacji pojawi się Ghost of Tsushima. Ponadto lista zawiera kilka istotnych błędów, które mogą wskazywać, że to fałszywka, np. przy Metal Gear Solid Snake Eater brakuje trójki albo informacja, że na prezentacji zostanie pokazany zwiastun premierowy Final Fantasy VII Remake. Podobno w przypadku produkcji Square Enix do premiery jeszcze daleka droga.

Radziłbym więc spojrzeć na powyższą listę z dystansem, chociaż byłbym w niebie, gdyby Vanquish 2 okazał się prawdą...

Tak czy inaczej o wszystkim przekonamy się 12 czerwca o 3:00 czasu polskiego, podczas samej konferencji. Możecie ją śledzić z nami na PPE.

Tagi: Devil May Cry 5 e3 2018 konferencja playstation resident evil 2 Sony splinter cell

Nie przegap