Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2018 15:18
LEGO DC Super-Villains Złoczyńcy. Zwiastun, data premiery, lokalizacja i szczegóły
799V

LEGO DC Super-Villains Złoczyńcy. Zwiastun, data premiery, lokalizacja i szczegóły

Warner Bros. właśnie ujawniło wszystkie konkrety dotyczące LEGO DC Super-Villains. Produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku i gracze mogą zapoznać się z konkretnymi informacjami dotyczącymi tej wyjątkowo ciekawej odsłony.

LEGO DC Super-Villains Złoczyńcy to kolejna produkcja z serii LEGO przygotowana przez Traveller's Tales, a wydana przez Warner Bros. To pierwsza odsłona, która skupia się wyłącznie na złych charakterach.

LEGO Iniemamocni. Gameplay pozwala spojrzeć na bohaterów

Wszystkie plotki zostały potwierdzone. LEGO DC Super-Villains Złoczyńcy trafi 19 października i gra w dniu premiery będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switch i komputerach osobistych. Tytuł wyda w Polsce Cenega i gracze mogą liczyć na pełną lokalizację (dubbing).

Kilka słów na temat gry powiedział Tom Stone, Managing Director z TT Games:

„LEGO® DC Super-Villains Złoczyńcy zapewni graczom zabawne i humorystyczne możliwości psocenia, wyzwalając złowieszcze moce i dowcipne możliwości superzłoczyńców DC. Dzięki niespotykanej ilości opcji dostosowania postaci, gracze będą mogli stworzyć własne charaktery na początku historii, aby odkryć nowe moce i umiejętności już podczas grania w najzabawniejszą grę LEGO® po dziś dzień”

Trzy słowa dopowiedział Ames Kirshen, Vice prezydent, Interactive & Animation, DC Entertainment:

„Oryginalna historia w grze LEGO® DC Super-Villains Złoczyńcy odwróci uniwersum DC do góry nogami, jako iż gracze rozpoczną niezapomnianą przygodę z udziałem niezapomnianych złoczyńców w znanych lokalizacjach DC. Lista popularnych przestępczych ikon w DC jest niezrównana, a fani pokochają współpracę z Jokerem, Harley Quinn, Lexem Luthor i wieloma innymi podczas ratowania Ziemi przed większym złem”

Historie zostały przygotowane we współpracy z DC, a opowieść zaprowadzi graczy do świata, w którym Liga Sprawiedliwości zniknęła i pozostawiła Ziemię nowopowstałej grupie bohaterów z równoległego wszechświata, którzy ogłosili się „Syndykatem Sprawiedliwości”. Sytuacja jest o tyle zabawna, że to złoczyńcy z „Legionu Zagłady” odkrywają pewną tajemnicę – nowi herosi mogą nie być tymi, za których się podają.

Gracz w tym wypadku stworzy swojego superzłoczyńce i będzie miał okazję dowodzić grupą przestępców. Podczas rozgrywki heros zdobędzie nowe moce, a zainteresowani otrzymają możliwość dostosowywania postaci.

Dostępna w limitowanym nakładzie edycja specjalna zawierać będzie pełną wersję gry, Season Pass i wcześniejszy dostęp do dodatkowego Pakietu Postaci Superzłoczyńców. Do każdego pudełka z grą w edycji specjalnej będzie dołączona ekskluzywna minifigurka LEGO, Lex Luthor Superman! Edycja ta będzie dostępna w wybranych sklepach.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery LEGO DC Super-Villains Złoczyńcy zapowiedz zwiastun