Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2018 15:05
LEGO Iniemamocni. Gameplay pozwala spojrzeć na bohaterów
589V

LEGO Iniemamocni. Gameplay pozwala spojrzeć na bohaterów

Traveller's Tales kończy prace nad kolejną grą z serii LEGO, więc bez najmniejszego problemu możemy spojrzeć na czysty gameplay. Materiał pokazuje 22 minuty czystej rozgrywki w świecie Iniemamocnych.

Twórcy z Wielkiej Brytanii w 2005 roku wrzucili na rynek LEGO Star Wars: The Video Game i od tego czasu studio stworzyło wielką serię. Teraz deweloperzy pracują wyłącznie nad kolejnymi historiami w świecie LEGO.

LEGO The Incredibles oficjalnie. Data premiery, zwiastun i szczegóły

LEGO Iniemamocni trafi na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch i komputery osobiste już 15 czerwca, czyli w dniu premiery Iniemamocni 2. Autorzy w tym wypadku zapowiadają „największą grę w historii LEGO”  i podczas rozgrywki poznamy wydarzenia z dwóch filmów, a jednocześnie autorzy współpracowali z Pixarem, by przygotować oficjalne przygody, których nie zobaczymy na wielkim ekranie.

Gra trafi na półki sklepowe dzięki wydawnictwu Cenega, którego przedstawiciele potwierdzili pełną lokalizację, więc możecie oczekiwać nie tylko napisów, ale również dubbingu – jest to na pewno dobra wiadomość dla rodziców ogrywających historie z dziećmi.

Gameplay wygląda oczywiście bardzo standardowo. Na plus na pewno można zaliczyć wykorzystanie różnych umiejętności bohaterów, ale w sumie czy taka zabawa kogokolwiek jeszcze dziwi? Seria przyzwyczaiła nas do kreatywnego czerpania garściami z motywów z gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay LEGO Iniemamocni Traveller's Tales Warner Bros.

Nie przegap