Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2018 17:32
Mega Man 11 w dobrej cenie. Znamy datę premiery i szczegóły
676V

Mega Man 11 w dobrej cenie. Znamy datę premiery i szczegóły

Za 126 dni odbędzie się premiera Mega Man 11. To kolejna produkcja, która zadebiutuje na rynku przed Red Dead Redemption 2, ale akurat tym razem zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni ceną. Poznajcie konkrety.

Mega Man 11 trafi na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch i komputery osobiste dokładnie 2 października. Jest to kolejny tytuł, który nie zamierza bezpośrednio konkurować z Rockstar, więc zadebiutuje jeszcze przed premierą Red Dead Redemption 2.

Devil May Cry 5 na E3? Aktor głosowy publikuje ciekawe zdjęcie

Capcom postanowił zaskoczyć ceną, ponieważ Mega Man 11 kupimy za zaledwie 124 zł (cena z PlayStation Store), a warto jednocześnie zaznaczyć, że Japończycy przygotowują również pudełkowe wydanie.

Zamawiając Mega Man 11 przed premierą otrzymacie:

  • Wily Numbers: Instrumental Stage Tracks: Kolekcja 8 alternatywnych aranżacji fortepianowych motywów słyszanych podczas rozgrywki.
  • Motyw na 30. urodziny serii Mega Man:  Laboratorium doktora Lighta Uczcij 30. urodziny serii wyjątkowym motywem dostępnym tylko w sklepie PS Store.

Tytuł ma zaoferować klasykę z nowym stylem:

„Mega Man wraca do akcji! Najnowsza część światowego bestsellera to połączenie klasycznej, pełnej wyzwań i akcji platformówki 2D z oprawą graficzną w zupełnie nowym stylu. Z nowym, podwójnym systemem ekwipunku Mega Man jest jeszcze szybszy i naładowany energią, co dodatkowo urozmaica wciągającą rozgrywkę, z której słynie ta seria.”

Twórcy podkreślają, że Mega Man 11 otrzyma różne poziomy trudności i dzięki temu z przygodą będą mogli zapoznać się również mniej doświadczeni gracze. W galerii znajdziecie nowe screeny, okładkę oraz amiibo.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: