Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2018 13:59
Devil May Cry 5 na E3? Aktor głosowy publikuje ciekawe zdjęcie
1615V

Devil May Cry 5 na E3? Aktor głosowy publikuje ciekawe zdjęcie

Wielki powrót serii Devil May Cry może odbyć się już na tegorocznym E3. Jeden z aktorów głosowych zaangażowanych w prace nad uniwersum opublikował interesujące zdjęcie, które w pewien sposób potwierdza ubiegłoroczne plotki.

W listopadzie ubiegłego roku nie mogliśmy narzekać na brak przecieków dotyczących Devil May Cry 5. Tytuł miał zostać przedstawiony szerokiej publiczności na PlayStation Experience 2017, ale zdaniem informatora, Sony nalegało na pokazanie gry dopiero na E3 2018.

Devil May Cry 5 z masą przecieków. Data premiery, prezentacja, historia, szczegóły gameplayu

Tak właśnie może się stać, ponieważ Daniel Southworth, czyli aktor głosowy wcielający się w Vergila, opublikował poniższą grafikę w mediach społecznościowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale na zdjęciu znalazł się Hideaki Itsuno, który ma pracować nad Devil May Cry 5. To właśnie twórca Devil May Cry 2, Devil May Cry 3: Dante's Awakening, czy też Devil May Cry 4 ma pracować ze swoim zespołem nad zupełnie nową częścią. 

Southworth oznaczył grafikę licznymi hasztagami, wśród których łatwo można wyróżnić jeden „E3”. Trudno sądzić, że ten materiał pojawia się pod koniec maja przez przypadek, a nie wierzę, że aktor nie pomyślał publikując ten materiał… To raczej zgrabne przypomnienie fanom o zbliżającej się imprezie w Los Angeles.

Warto na pewno wspomnieć, że zdaniem ostatnich przecieków Devil May Cry 5 ma trafić na półki sklepowe w okresie od kwietnia 2018 do marca 2019 roku, a jak wiadomo w tym okresie Capcom ma wrzucić na rynek dwa duże tytuły AAA, które zdaniem korporacji zostaną ciepło przyjęte przez graczy z całego świata.

Jeśli od ubiegłego roku nie zostały podjęte większe zmiany, to na konferencji Sony podczas E3 zobaczymy niespełna 2-minutowy zwiastun Devil May Cry 5, a pewnie nawet poznamy datę premiery.

DMC 5 E3 2018

DMC 5 E3 2018

Źródło: Twitter.com

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 e3 e3 2018 przeciek