Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2018 21:00
Octopath Traveler zauroczy fanów klasycznych RPG-ów. Gameplay pokazuje walkę
747V

Octopath Traveler zauroczy fanów klasycznych RPG-ów. Gameplay pokazuje walkę

Już wkrótce posiadacze Nintendo Switchów otrzymają możliwość zapoznania się z Octopath Traveler. Tytuł Square Enix został zaprezentowany na nowym materiale, który muszą zobaczyć miłośnicy japońskiej szkoły RPG.

Nadal czekamy na daty premier wielu hitów zmierzających na Nintendo Switcha, jednak o Octopath Traveler wiemy już naprawdę wiele. Produkcja Silicon Studio trafi na półki sklepowe 13 lipca i będzie to wielkie święto dla fanów RPG-ów.

Pokemon Switch jeszcze w tym tygodniu. To będzie „nowy początek w historii”

Dzisiaj otrzymaliśmy możliwość spojrzenia na czystą rozgrywkę. Silicon Studio – autorzy Bravely Default i Bravely Second: End Layer – szykują naprawdę intrygujący tytuł, który pewnie ze względu na grafikę nie spełni oczekiwania wszystkich graczy, ale o przygodzie muszą pamiętać miłośnicy staroszkolnych RPG-ów.

Fragmenty prezentują doświadczonych wojowników, którzy bez większego problemu radzą sobie z kolejnymi przeciwnikami. Bohaterowie korzystają z efektownych mocy, a później zgarniają punkty doświadczenia i przemierzają kolejne lokacje.

Octopath Traveler zmierza wyłącznie na Nintendo Switcha i jest to bez wątpienia tytuł, który warto mieć na swoim radarze. Lipiec to również dobry moment na taką przygodę – wielu graczy będzie dopiero przygotowywać budżet na wrześniowo-październikowe przyjemności.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Octopath Traveler silicon studio