Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2018 21:22
Pokemon Switch jeszcze w tym tygodniu. To będzie „nowy początek w historii”
2115V

Pokemon Switch jeszcze w tym tygodniu. To będzie „nowy początek w historii”

Szykujcie się na wielkie bombardowanie, bo jeszcze w tym tygodniu poznamy nową część Pokemonów, która trafi na Nintendo Switcha. Ostatnie plotki zostały potwierdzone przez Oha Suta, czyli japoński program telewizyjny przygotowany dla dzieci.

W połowie maja pojawiły się plotki, według których wielka prezentacja Pokemonów na Nintendo Switch ma odbyć się jeszcze w tym miesiącu. Gdy już gracze przestali wierzyć w ten przeciek, ciekawymi informacjami podzieliło się Oha Suta.

Pokemon na Nintendo Switch ma zostać ujawniony jeszcze przed E3

Japońskie Oha Suta w czwartek, 31 maja, ma przedstawić „szokującą” wiadomość dotyczącą Pokemonów i będzie to „moment, w którym rozpocznie się nowy początek”. Gdy świat dostrzegł tę informację, konkretne szczegóły zostały usunięte i teraz organizatorzy programu zapraszają na „Pełne informacje o Pokemonach”.

Jeśli wierzyć przeciekom to konkretne szczegóły dotyczące nowej gry z serii Pokemon pojawią się w czwartek o 00:05 (zmiana czasu względem Japonii). Warto jednocześnie zauważyć, że niemiecki Amazon ukrył zamówienia przedpremierowe na Pokemon Switch – firma może szykować się do ujawnienia prawidłowej wersji.

Nadal nie możemy otwierać szampanów, jednak wiele na to wskazuje, że faktycznie przed E3 2018 zobaczymy Pokemony zmierzające na Nintendo Switcha. Według plotek tytuł ma trafić na półki sklepowe jeszcze w tym roku.

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2018/05/japanese_tv_show_oha_suta_to_share_shocking_pokemon_news_on_31st_may

Tagi: Game Freak Nintendo Nintendo Switch Pokemon