Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2018 16:36
Pokemon na Nintendo Switch ma zostać ujawniony jeszcze przed E3
1633V

Pokemon na Nintendo Switch ma zostać ujawniony jeszcze przed E3

Jeśli wierzyć najnowszym przeciekom, to już wkrótce poznamy kolejną produkcję z serii Pokemon. Jedna z najbardziej oczekiwanych odsłon od wielu lat ma zostać zaprezentowana jeszcze przed imprezą w Los Angeles.

O powstaniu Pokemonów na Nintendo Switch wiemy od dawna. Japończycy pracują nad produkcją, która według oficjalnych informacji ma zadebiutować na rynku w 2018 lub 2019 roku.

Star Fox: Grand Prix jedną z niespodzianek Nintendo na E3?

Wielu graczy ma nadzieję, że tytuł trafi do nas jeszcze w tym roku. Pierwsze poważne konkrety dotyczące gry miały zostać ujawnione na najbliższym E3, ale jak się okazuje – Nintendo ma odrobinę inny plan na prezentację produkcji.

Emily Rogers – znana informatorka – postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Jej zdaniem pod koniec miesiąca odbędzie się specjalny pokaz Pokemonów na Nintendo Switch. Co ciekawe, Pokemon Switch ma trafić na rynek w dwóch wersjach jeszcze w tym roku, a nazwa ma wzbudzić spore zaskoczenie wśród fanów.  

Wiadomość powinna zostać potwierdzona wkrótce – w końcu pozostały dwa tygodnie do końca miesiąca, więc Nintendo powinno nas wkrótce zaprosić na specjalny Nintendo Direct. Z drugiej strony, jeśli Japończycy szykują tajny pokaz, to w niedalekiej przyszłości powinny pojawić się przecieki od zaproszonych dziennikarzy.

Zdaniem najnowszego przecieku gry nazywają się Pokémon: Let’s Go! Pikachu i Pokémon: Let’s Go! Eevee – są to odrestaurowane wersje Pokemon Yellow/Kanto z mechanikami zapożyczonymi z Pokemon GO.

Niezależnie od formy show – Pokemon Switch ma trafić na rynek w tym roku!

Źródło: https://wccftech.com/pokemon-switch-revealed-this-month/

Tagi: Game Freak Nintendo nintendo switch plotka Pokémon