Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2018 18:07
H1Z1: Battle Royale dostępny za darmo na PlayStation 4
1149V

H1Z1: Battle Royale dostępny za darmo na PlayStation 4

Daybreak Game właśnie oficjalnie uruchomiło serwery H1Z1: Battle Royale. Produkcja jest aktualnie dostępna wyłącznie na PlayStation 4 i wszyscy posiadacze japońskiego sprzętu mogą zapoznać się z grą za darmo.

H1Z1 próbuje walczyć o serca i kontrolery graczy z PlayStation 4. Właśnie wystartowała otwarta beta produkcji, z którą mogą zapoznać się wyłącznie posiadacze japońskiej maszyny. Twórcy w tym wypadku oferują grę specjalnie przygotowaną dla fanów Sony.

H1Z1 Battle Royale. Gameplay prezentuje rozgrywkę z PlayStation 4

Daybreak Game doskonale zdaje sobie sprawę, że rywalizacja z Fortnite na PlayStation 4 nie będzie łatwa, ale autorzy odrobili zadanie domowe. H1Z1 oferuje między innymi większy arsenał, z sześcioma nowymi broniami, oraz w pełni przeprojektowany interfejs użytkownika.

„H1Z1 zostało przez nas stworzone od nowa na PlayStation 4 tak, by trafiało do fanów strzelanin akcji. Cechuje się szybkim tempem, intuicyjnością, a 15-minutowe mecze przekładają się na pełne rozrywki, intensywne sesje. Podczas zamkniętej bety dotarły do nasz fantastyczne, pozytywne reakcje na proponowaną przez nas formę rozgrywki i jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wszyscy gracze korzystający z platformy PlayStation 4 będą nareszcie mogli doświadczyć intensywnej akcji H1Z1: Battle Royale dzięki początkowi otwartych testów beta”.

Powyższe słowa wypowiedział Terrence Ye, producent H1Z1, który jest pewien, że szybkie mecze w tym wypadku to klucz do sukcesu. Należy na pewno wspomnieć, że tytuł w edycji na japońską konsolę posiada sterowanie dostosowane do dynamicznych pojedynków.

H1Z1: Battle Royale jest oczywiście dostępny za darmo, ale od dzisiaj na PlayStation Store znajdziecie trzy zestawy:

  • Pakiet Startowy (4,37 EUR)
  • Pakiet Standardowy (16,62 EUR)
  • Pakiet Deluxe (40,83 EUR)

Tagi: battle royale daybreak game company H1Z1