Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2018 18:42
Nioh chwali się wynikiem
972V

Nioh chwali się wynikiem. Do God of War daleka droga

Team Ninja postanowiło ujawnić dokładny wynik sprzedaży Nioh. Produkcja nie podbiła serc graczy z całego świata, ale nawet w takiej sytuacji Japończycy nie narzekają.  

God of War w trzy dni zanotował 3,1 mln sprzedanych pudełek, a w miesiąc gracze nabyli ponad 5 mln egzemplarzy nowej przygody Boga Wojny. Japończycy nawet nie mogą marzyć o takich wynikach, ale w tym wypadku oczekiwania były znacznie niższe.

Nioh z figurką za 3356 zł. William w wersji Deluxe

Team Ninja potwierdziło sprzedaż 2 mln egzemplarzy Nioh. Gra nie może rywalizować z największymi liderami na rynku, jednak rezultat i tak jest sporym sukcesem dla Japończyków, ponieważ nie możemy zapomnieć, że tak wymagające produkcje często odstraszają graczy.

W ubiegły weekend informowaliśmy o niespełna milionie Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – cała seria Level-5 odnotowała już 2,8 mln sprzedanych pudełek, a w tym wypadku mówimy o bodajże pięciu grach.

Teraz pozostaje nam jedno – wyczekiwać na konkretne informacje dotyczące rozwoju marki. Już wcześniej Team Ninja informowało, że zamierza pracować nad kolejną wymagającą produkcją, jednak wciąż nie otrzymaliśmy konkretnej zapowiedzi.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Nioh pc playstation 4 Team Ninja tweet wyniki sprzedaży