Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2018 17:38
Beta Call of Duty: Black Ops 4 odbędzie się wkrótce
1072V

Beta Call of Duty: Black Ops 4 odbędzie się wkrótce

Treyarch wciąż nie zaprezentowało wszystkich informacji dotyczących Call of Duty: Black Ops 4, ale konkrety dotyczące testów beta przedstawił niemiecki oddział GameStopu. Zdaniem pracowników gracze mogą szykować się nawet na dwa wydarzenia.

Call of Duty: Black Ops 4 trafi na rynek 12 października, ale gracze znacznie wcześniej sprawdzą grę Treyarch. Deweloperzy już w dniu prezentacji zapowiedzieli betę, a zdaniem GameSpotu możemy nawet oczekiwać dodatkowego wydarzenia.

Call of Duty: Black Ops 4 ma pobić Fortnite i PUBG. Wielkie ambicje studia

Niemiecki oddział GameSpotu jeszcze dzisiaj chwalił się konkretami dotyczącymi bety Call of Duty: Black Ops 4. Pierwsze wydarzenie przygotowane z myślą o posiadaczach PlayStation 4 i Xboksów One odbędzie się w sierpniu, a przed samymi testami pracownicy otrzymają kody, które prześlą do graczy zamawiających tytuł przed premierą. Zmagania mają trwać „minimum 3 dni”.

To jednak nie koniec atrakcji. W sierpniu ma odbyć się kolejne show, które tym razem odbędzie się wyłącznie na komputerach osobistych – w tym wypadku nie będziemy zamawiać gry przed premierą, by sprawdzić zmagania, ponieważ rywalizacja ma być dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

„Przewidywany termin uruchomienia prywatnej bety to sierpień. Kody dostępu zostaną wysłane na krótko przed rozpoczęciem bety. Minimalny czas trwania: 3 dni. Wymagane połączenie z Internetem.

W sierpniu również odbędzie się otwarta beta na PC! W przypadku wersji na komputery osobiste nie są wymagane kody, ponieważ nie są one potrzebne do rozgrywki.”

Sierpień to wczesny termin na podgrzanie atmosfery przed debiutem, ale nie możemy przy tym zapomnieć, że wrzesień to miesiąc przeładowany dużymi premierami, więc najwidoczniej Treyarch postanowiło pokazać grę przed dużymi hitami AAA.

Źródło: https://wccftech.com/cod-black-ops-4-beta-august/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch