Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.05.2018 10:21
Thanos w GTA V. Autor doskonałych modów prezentuje nowe dzieło
2467V

Thanos w GTA V. Autor doskonałych modów prezentuje nowe dzieło

Thanos bryluje w Fortnite, ale to nie jedyne miejsce, gdzie zobaczymy niedługo tego bohatera z uniwersum Avengers. Bohater trafi niedługo jako mod do Grand Theft Auto V.

Thanos, który debiutował w 1973 roku, na stronach komiksu Iron Man, trafi również do Grand Theft Auto V. Tym razem nie w formie oficjalnej, ale jako mod. Warto jednak ten fakt odnotować, bo za stworzenie moda wziął się doskonale znany fanom JulioNIB, autor takich nieoficjalnych dodatków jak Hulk, Ghost Rider, Iron Man czy Dragon Ball. Dzieła JulioNIB od lat biją rekordy popularności, dzięki dużemu przywiązaniu do detali.

Kody do GTA V

JulioNIB jeszcze dopieszcza swoją wersję Thanosa, ale znajduje się już podobno na ostatniej prostej, więc premiery należy się spodziewać wkrótce. 

Poniżej możecie znaleźć filmik prezentujący wczesną wersję moda JulioNIB. Gracze będą mogli tworzyć Thanosem portale, korzystać z teleportacji i oczywiście naparzać z Rękawicy i meteorów. Co tu dużo mówić... Thanos jak malowany! Mod do Grand Theft Auto V będzie darmowy (tak jak poprzednie dodatki stworzone przez JulioNIB, które znajdziecie na stronie 5Mods).

Warto też zerknąć poniżej na poprzednie, kultowe już mody JulioNIB. Polecam też naszą listę 10 najlepszych modów do GTA V.

Tagi: