Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 26.05.2018 17:44
Steam. Wiosenna Porządki i aż 9 gier dostępnych za darmo!
1154V

Steam. Wiosenna Porządki i aż 9 gier dostępnych za darmo!

Ostatni weekend maja trzeba jakoś porządnie wykorzystać, albowiem już niebawem, znów będziemy mieli kilka dni wolnego. Z tej okazji Steam ruszyło z wiosenną akcją pod hasłem "czyszczenia półek" i kilkoma darmowymi propozycjami.

Na pewno kojarzycie akcję darmowych weekendów na Steam, podczas których to na platformie Valve często pojawiają się świetne produkcje do wypróbowania za darmoszkę.

Kody do GTA 5

Tym razem z okazji rozpoczętej właśnie akcji "Wiosenne Porządki", która trwać będzie do 28 maja, cyfrowy sklep oferuje nam aż 9 różnych tytułów do sprawdzenia bez żadnych opłat. Ich pełną listę zobaczycie na poniższej grafice, a trzeba przyznać, że są to spore hity, takie jak Borderlands 2, Tyranny, L4D2 czy też Śródziemie: Cień Mordoru.

Sama idea projektu Steam jest świetna, albowiem nieco zachęci graczy do ruszenia tych setek gier, które mają w swojej bibliotece, a o nich praktycznie zapomnięli.

Odkurz swoją bibliotekę gier i odkryj coś nowego podczas wydarzenia Wiosennych Porządków na Steam!

Zdobądź nową odznakę dla twojego profilu Steam poprzez granie w wybrane gry z twojej biblioteki lub wypróbowanie czegoś nowego z asortymentu szeroko przyjętych gier na Steam, które będą dostępne za darmo już w ten weekend!

Tagi: darmowe promocja steam