Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2018 19:17
The Wolf Among Us 2 opóźnione. Telltale Games przekłada premierę gry
718V

The Wolf Among Us 2 opóźnione. Telltale Games przekłada premierę gry

Telltale Games nie ma najlepszych wieści dla graczy wyczekujących na The Wolf Among Us 2. Początek przygody miał trafić na rynek jeszcze w tym roku, ale deweloperzy oficjalnie przełożyli premierę.

W lipcu 2017 roku Telltale Games zapowiedziało The Wolf Among Us: Season 2, Batman: The Enemy Within oraz The Walking Dead: The Final Season. Z tych trzech produkcji aktualnie zgraliśmy wyłącznie w przygodę Nietoperza.

Telltale Games z wielką restrukturyzacją. Firma zwolniła 25% pracowników

Twórcy najwidoczniej zrozumieli, że muszą zmienić założenia swoich wielkich przygód i w konsekwencji The Wolf Among Us 2 trafi na rynek dopiero w 2019 roku. Dodatkowy czas pozwoli deweloperom na znaczące przebudowanie produkcji.

„Jesteśmy zaangażowani w poszukiwanie nowych sposobów opowiadania naszych historii. Poświęcenie tego dodatkowego czasu pozwoli nam nie tylko skupić się na jakości, ale także eksperymentować, by stworzyć coś naprawdę wyjątkowego”

Telletale Games podkreśla, że celem studia jest dostarczenie wyjątkowego doświadczenia, które będzie odpowiednie dla serii The Wolf Among Us. Jeszcze w tym roku usłyszymy o grze, więc prawdopodobnie zerkniemy na pierwsze screeny, czy też może na zwiastun.

Nie jestem fanem opóźnień, ale wierzę, że Telletale Games wróci „silniejsze” i zaoferuje graczom opowieść, która będzie prezentować bardzo wysoki poziom.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: opóźnienie Telltale Games the wolf among us 2

Nie przegap