Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2018 20:30
Dauntless w otwartej becie. Gra inspirowana serią Monster Hunter zalicza duży sukces
751V

Dauntless w otwartej becie. Gra inspirowana serią Monster Hunter zalicza duży sukces

Cztery lata wymagającej pracy i niezależne Phoenix Labs świętuje duży sukces. Byli deweloperzy z BioWare, Capcomu oraz Riotu wkroczyli właśnie w otwarte testy Dauntless i gra od początku cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem.

Dauntless to w prostych słowach produkcja mocno inspirowana cenioną serią Monster Hunter. W grze zainteresowani wskakują w buty łowców i ich zadaniem jest eliminowanie kolejnych bestii. Prace nad tytułem rozpoczęły się w 2014 roku.

Monster Hunter. Filmową adaptację stworzy duet Paul W.S. Anderson oraz Milla Jovovich

Produkcja jest właśnie dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Autorzy zdecydowali się na otwarte zmagania, więc każdy zainteresowany może wskoczyć na witrynę deweloperów, pobrać produkcję i następnie wyruszyć na polowanie.

To oczywiście dopiero początek prac. Autorzy obiecują systematyczne aktualizacje, dzięki którym Dauntless będzie rozwijane – zespół pracuje nad kolejnymi broniami, potężnymi przeciwnikami, a nawet fabularnymi wyzwaniami. Wszystkie rozszerzenia będą oczywiście dostępne za darmo.

Phoenix Labs niewątpliwie wykorzystuje sytuację Capcomu – Monster Hunter World wciąż nie jest dostępny na komputerach osobistych, a gracze zachęceni materiałami publikowanymi przez Japończyków, chętnie sprawdzają Dauntless.

Na serwery Dauntless zarejestrowało się już ponad 1 mln graczy, a mogę śmiało przypuszczać, że to dopiero początek.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: