Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.05.2018 09:07
Boba Fett bohaterem nowego filmu Gwiezdne wojny - historie
2146V

Boba Fett bohaterem nowego filmu Gwiezdne wojny - historie

Disney ma zamiar wycisnąć ostatnie soki z Gwiezdnych wojen. Dowiedzieliśmy się dzisiaj, jaki będzie kolejny film z tego uniwersum.

Po Hanie Solo w światła jupiterów wchodzi łowca nagród Boba Fett. Serwis The Hollywood Reporter zdradził, że James Mangold podpisał już kontrakt na napisanie scenariusza i wyreżyserowanie nowego spin-offa Star Wars.

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie zgarnia dobre oceny

W nowym filmie kinowym z serii "Gwiezdne wojny - historie" poznamy wydarzenia z przeszłości Boba Fetta. James Mangold odpowiadał za "Wolverine" z 2013 r. a niedawno wyreżyserował "Logan: Wolverine", które cieszyły się niezłymi opiniami recenzentów. Można mieć zatem nadzieję na porządne kino.

Prawdopodobnie Disney prowadzi też prace nad filmem kinowym z Obi-Wan Kenobim w roli głównej. The Hollywood Reporter informował niedawno, że akcja tego obrazu rozegra się na planecie Tatooine, gdzie Kenobi będzie opiekował się kilkuletnim Skywalkerem. Pojawiły się sugestie, że za ten film odpowiada Stephen Daldry, autor The Hours.

 

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/star-wars-boba-fett-movie-is-happening-james-mangold-direct-1113273

Tagi: boba fett film Gwiezdne Wojny kino Star Wars