Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2018 17:21
Days Gone na nowym fragmencie rozgrywki. Świat pełen przeciwników
1771V

Days Gone na nowym fragmencie rozgrywki. Świat pełen przeciwników

Sony Bend nie marnuje czasu. Twórcy ponownie pozwalają spojrzeć na otwarty świat przepełniony bestiami, które wydają przerażające odgłosy. Zobaczcie kolejne fragmenty z Days Gone.

Do premiery Days Gone pozostało przynajmniej dziesięć miesięcy. Mimo to twórcy od dobrych kilku tygodni podkręcają atmosferę i pozwalają spojrzeć na kolejne materiały prezentujące czystą rozgrywkę.  

Days Gone wykorzysta całą moc PlayStation 4. Pierwsza negatywna opinia po testach

Nadal do końca nie potrafię zrozumieć taktyki marketingowej Sony Bend, ale autorzy już teraz bardzo chętnie pokazują grę. Days Gone na wiele miesięcy przed premierą wygląda przyzwoicie, ale nie możemy zapomnieć, że deweloperzy mogą jeszcze zasadniczo ulepszyć produkcję.

Podczas oglądania materiału włączcie głos – autorzy zadbali, by gracze zapamiętali dźwięk wydawany przez przeciwników. Bestie charakteryzują się przyzwoitym „głosem”, który w przyszłym roku rozbudzi wielu posiadaczy PlayStation 4.

Kolejne informacje na temat Days Gone napłyną pewnie w połowie przyszłego miesiąca. Brytyjczycy na pewno przyjadą do Los Angeles, by opowiedzieć o tytule dziennikarzom zgromadzonym na E3 – na imprezie możemy również poznać datę premiery.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap