Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2018 15:01
H1Z1 Battle Royale. Gameplay prezentuje rozgrywkę z PlayStation 4
880V

H1Z1 Battle Royale. Gameplay prezentuje rozgrywkę z PlayStation 4

aH1Z1 przeszło długą drogę, ale w końcu produkcja trafi na PlayStation 4. Gra będzie dostępna w formie free-2-play, więc zainteresowani gracze mogą zapoznać się ze świeżym fragmentem rozgrywki prezentującym wersję z japońskiego sprzętu.

Gatunek Battle Royale wciąż cieszy się ogromną popularnością, więc pewnie wielu graczy chętnie zapozna się z H1Z1. Tytuł trafi do zainteresowanych w formie free-2-play, jednak jeszcze przed premierą odbędzie się beta.

H1Z1 na PlayStation 4 jako tytuł free-2-play. Otwarta beta i sporo zmian - znamy wszystkie szczegóły

Pierwsze testy H1Z1 odbędą się 22 maja. Autorzy zdecydowali się na otwarte zmagania, więc możemy mieć pewność, że na serwerach nie zabraknie chętnych do strzelania graczy. Pamiętajcie jednocześnie, że tytuł będzie wciąż rozwijany, więc pod koniec miesiąca nie zapoznacie się z ostateczną wersją kodu.

W sumie mogę śmiało przypuszczać, że gameplay będzie wyglądać identycznie względem poniższej prezentacji. Miałem okazję spojrzeć na tytuł kilka tygodni temu i za wiele od tego czasu się nie zmieniło, więc pewnie pierwsza poważniejsza aktualizacja zostanie wykonana dopiero po konkretniejszych testach.

Po kilku większych łatkach, ogarnięciu fizyki, dopracowaniu optymalizacji, przygotowaniu animacji (zabijanie samochodem!) i zadbaniu o poprawki w grafice, H1Z1 może odnieść sukces na PlayStation 4… Chociaż sporo w tym wypadku zależy od wsparcia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: