Paweł Myśliwiec Paweł Myśliwiec 26.05.2018 08:45
Liga Mistrzów - czas na wielki finał! Dzisiaj o 20:45 Real Madryt - Liverpool
702V

Liga Mistrzów - czas na wielki finał! Dzisiaj o 20:45 Real Madryt - Liverpool

Już w sobotę 26 maja na fanów piłki nożnej czeka prawdziwa uczta - finał tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów. W Kijowie zmierzą się ekipy Realu Madryt i Liverpoolu. Ostatni mecz tej edycji LM to jednocześnie ostatni etap naszej zabawy. Do zgarnięcia pozostaje 8 punktów, a w czołówce cały czas niezły ścisk - wciąż kilkanaście osób walczy o 5 miejsc, które premiowane są nagrodami. Zapraszamy do zabawy!

Zasady zabawy są bardzo proste - na specjalnej podstronie znajdziecie przygotowany zestaw par aktualnej kolejki Ligi Mistrzów. Wasze zadanie to wytypowanie wyników poszczególnych spotkań wraz z wynikami pierwszej połowy. Za poprawne typy dostajecie punkty, które następnie pozwalają utworzyć klasyfikację generalną. Najlepsze 5 osób po zakończeniu meczu finałowego 26 maja zgarną nagrody ufundowane przez Techland i PPE. 

LIGA MISTRZÓW W PRO EVOLUTION SOCCER 2018


Finał Ligi Mistrzów - 26 maja

Zapraszamy do typowania. Typować można do 30 minut przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto przypominamy, że typy można edytować (również do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem). 

TYPUJ WYNIKI MECZÓW


Przypominamy, że własne rozgrywki Ligi Mistrzów możecie rozegrać w Pro Evolution Soccer 2018. Zapraszamy do zabawy i życzymy trafnych typów!

Tagi: pes 2018